Otomobil Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar askerlik görevimi yapmaktayım kısmetse agustos başında bitmiş olacak, ilk arabamı almak istiyorum. Uzun zamandır araba kullanmama rağmen model vb. Konularda bilgim maalesef yok.

Maksimum 60-65.000 TL civarında bir araba almak istiyorum.

Kıstaslarım 2010 model ve üstü,  Hatchback olmasi, arabayi aktif olarak kullanacagim icin konforlu ve atık olmasi ile dizel olması.

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    twilight_flame bunu yazdı

Merhaba arkadaşlar askerlik görevimi yapmaktayım kısmetse agustos başında bitmiş olacak, ilk arabamı almak istiyorum. Uzun zamandır araba kullanmama rağmen model vb. Konularda bilgim maalesef yok.

Kıstaslarım 2010 model ve üstü,  Hatchback olmasi, arabayi aktif olarak kullanacagim icin konforlu ve atık olmasi ile dizel olması.

Ford focus hatcback serisine fiyatlarıda uygun denilebilir. Geçen sene ekim ayında arkadaşım 2017 model 3 binde olan arabayı 61bine felan aldı. Elegance paketti. Sürüsü güzeldi. Tam aile arabasi gibi duruyordu hocam. 

İts My Life. NOW or NEVER
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    blackglove bunu yazdı
    twilight_flame bunu yazdı

Ford focus hatcback serisine fiyatlarıda uygun denilebilir. Geçen sene ekim ayında arkadaşım 2017 model 3 binde olan arabayı 61bine felan aldı. Elegance paketti. Sürüsü güzeldi. Tam aile arabasi gibi duruyordu hocam. 

Gördüğüm en kötü panjura sahip araba olabilir. Ama seveni çok.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Hocam yaklaşık 18 yıldır sürekli Ford araca biniyorum, bu sefer farklı araç tavsiyesi arıyorum açıkçası tavsiye için ayrıca teşekkür ederim yazmayı unutmuştum sen Ford diyene kadar :)

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

Megane 3 1.6 gt line.

Koca hestiy aya bedenem ?
Toplam Hit: 1021 Toplam Mesaj: 5
araç tavsiye hatchack