Outlook 2016 Hakkında Bir Soru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek

Hocalar merhaba,

Mailler için Mozilla Thunderbird kullanıyordum uzunca bir süredir ancak artık yetmemeye başladı ihtiyaçlarıma ve Outlook'a geçmeye karar verdim.

Ancak bir sorunum var.

Thunderbird'de mail adreslerinin yanlarında gelen kutusunda kaç adet e-posta olduğu yazıyordu ve ana mail listesi görünümünden bunlara erişip açabiliyordum.

Outlook'ta liste halindeyken bu sayıları görüntülemenin bir yolunu bulamadım. İlla genişletip bakmam gerekiyor. Yaklaşık 25 - 30 adet e-posta adresini kontrol etmem gerektiğinde bu işkenceye dönüşebiliyor. Bu bile tek başına Outlook'u bırakmam için bir sebep olabilir :) Lütfen yardımcı olun.

Aşağıda daha iyi anlatabilmek için bir fotoğraf paylaşıyorum sizinle. 

Özetle; kırmızı kareyi, siyah alana da yazdırmanın bir yolu var mı?

Şimdiden teşekkür ederim.

Th3Ultra tarafından 13/Nis/18 13:11 tarihinde düzenlenmiştir

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

iyi bir mail programına ihtiyacım var outlook olmasa ne güzel olur :))

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    Th3Ultra bunu yazdı

Hocalar merhaba,

Mailler için Mozilla Thunderbird kullanıyordum uzunca bir süredir ancak artık yetmemeye başladı ihtiyaçlarıma ve Outlook'a geçmeye karar verdim.

Ancak bir sorunum var.

Thunderbird'de mail adreslerinin yanlarında gelen kutusunda kaç adet e-posta olduğu yazıyordu ve ana mail listesi görünümünden bunlara erişip açabiliyordum.

Outlook'ta liste halindeyken bu sayıları görüntülemenin bir yolunu bulamadım. İlla genişletip bakmam gerekiyor. Yaklaşık 25 - 30 adet e-posta adresini kontrol etmem gerektiğinde bu işkenceye dönüşebiliyor. Bu bile tek başına Outlook'u bırakmam için bir sebep olabilir :) Lütfen yardımcı olun.

Aşağıda daha iyi anlatabilmek için bir fotoğraf paylaşıyorum sizinle. 

Özetle; kırmızı kareyi, siyah alana da yazdırmanın bir yolu var mı?

Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam istersen team ile bakabilirim. Kolay gelsin

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
Toplam Hit: 1373 Toplam Mesaj: 3
outlook 2016