folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Oyun (İsmi) İstek

Oyun (İsmi) İstek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek

s.a arkadaşlar,

bi ara forumda bir oyun paylaşılmıştı, verilen hedefi gerçekleştirmek için düzenek kuruyorduk, mesela kovaya topu düşürmek için vs.

şu oyuna benziyordu ama pc için olanı tabiki, ismini hatırlayan varsa yeterli benim için.

şimdiden teşekkürler

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

evet bende hatırlıyorum ama bende konuyu hatırlayamadım :| up

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek

biliyorum ben bu oyunu bayılarak oynuyodum telefonda ama valla ismi aklıma gelmiyo :\

Yapay zeka, zeka değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

O oyunu hatırlayamadım. Fakat fizik oyunlarından hoşlanıyorsanız, alttaki sitede her türden tonla fizik oyunu var.

http://www.physicsgames.net

λ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Crazy machine idi yanlış hatırlamıyorsam..

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    botaNick
    botaNick's avatar
    Erkek

crayz machines di dostum mukemmel birsey haurlattıgın için saol

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EWELANCHE
    EWELANCHE's avatar
    Erkek

Play Crayon Physics Deluxe

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek

evet, fiizk oyunlarına bayılıyorum, crayon phyiscsi 1-2 günde bitirmiştim, oyun crazy machines, çok teşekkür ediyorum

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Oyunun adı crazy machines.Bu oyunu sevdiysen bide armadillo run a bak derim çok sağlam oyundur o da

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 1641 Toplam Mesaj: 9