folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder [Oyun] Plague Inc - Türkçe - PC - Android - İos

[Oyun] Plague Inc - Türkçe - PC - Android - İos

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

PC : https://yadi.sk/d/NoYOogvvzmNiC

Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.miniclip.plagueinc&hl=tr

iOS : https://itunes.apple.com/us/app/plague-inc./id525818839?mt=8

Oyunun konusundan kısaca bahsetmek gerekirse seçtiğimiz bir patojeni kullanarak salgın hastalık yaratıyor ve bu hastalığı geliştirirek tüm dünyaya bulaştırıp insanlığın sonunu getirmeye çalışıyoruz. Yani oyun tamamen kazandığımız DNA puanlarını harcayarak hastalığımıza mutasyonlar kazandırıp tüm insanlığı yok etmek üzerine. Oyunda pek çok patojen çeşidi mevcut, birini başardığımızda öteki açılıyor ve Bakteri ile başladığımız oyunumuzda Virüs, Mantar, Protista, Parazit ve daha birçok hastalık yapıcı etmene kavuşuyoruz. Ayrıca oyunda bunun dışında gerek resmi gerekse oyuncular tarafından oluşturulmuş hastalık kurgularını da oynayabilir, bu senaryolarla da Maymunlar Cehennemi, Kara Ölüm, Domuz Gribi gibi çeşitli seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.

Oyun gayet keyifli. Hele de Biyoloji, Patoloji gibi alanlara ilginiz varsa daha çok saracaktır ancak oyunun belki de tek ve en büyük eksisi, daha ikinci-bilemediniz üçüncü salgınımızdan itibaren aşırı tekrara düşüyor olması. Yarattığımız hastalıklar, patojenlerin türüne has bir iki özellik dışında, birbirinin onat aynısı ki Maymun Gribi gibi epey farklı mekaniklerde bile çok geçmeden hep aynı şeyi yapıyor olma hissi oyuncuyu ele geçiyor. Öyle ki oyundaki sayko haberler bile hemen hemen aynı seyrediyor.

Ancak Plague Inc birden bitirip çıkmak yerine telefonunuz da duracak, ara ara girip insanlığı yok ederek stres attıracak ve sayko haberlerine bakıp iki tebessüm ettirecek güzel bir oyun. Farklı bir deneyim arıyorsanız önerilir.

Bunlarda oyundaki son dakika haberlerinden bazıları :

Kayseri'de trenden yol isteyen sarhoş ölümden döndü.
    Dünyanın her yerinde polisler orantısız güç kullanıyor.
    Lemur kürklü tuvalet kağıdı "insanık dışı".
    Uzaylıların kardeş şehri: Adana.
    Fransa'da demiryolu üzerinde öpüşen çift tutuklandı.
    İşviçre'de pazar günü çamaşır asan kadının evini polis bastı .
    Türkiye interneti kapattı.
    İngiltere mini eteklerden vergi alacağını bildirdi.
    Haritada kütahya'yı arayan kadın hamile kaldı.

mkyb tarafından 29/Kas/16 17:57 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

bunu ingilizce oynuyordum, günün boş zamanları iyi vakit geçirtiyor :) 

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Konu farklı ama aklıma gelmişken sorayım. Kısa bir süre öncesine kadar android kullanıyordum. Şu anda ios a geçtim. Android markette ücretli aldığım bir çok uygulamam var. Bunları ios aktarabilir miyim ? 

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Denemeye değer

> "Yetersiz depolama alanı"

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Oyun çok sarıyor güzel bir strateji oyunu :D

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pineapplemen.
    sercoo
    sercoo's avatar
    Erkek

virüslere hocaların adını veriyoduk lisede "mahmut hoca iskandinavyayı ele geçirdi!!!" diye haber başlığı geçiyodu sonra :DD

i might be a pineapple but you're a fineapple baby
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

ben bunu yıllardır oynuyorum. tüm bölümlerini açtırdım. sonra sıkıldım. ama bence en iyi strateji oyunlarından birisi. saçma salak savaş oyunlarına bin basar ;)

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

yav arkadaşlar biri yazsın ne olur. bide bunu bi browser üzerinden oynananı vardı. onda direk mapten okul hastane filan seçiyorduk

yakın çevremizden baslıyordu çok güzeldi. onu arıyorum bulamadım aq

http://www.leyladansonra.com/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı

yav arkadaşlar biri yazsın ne olur. bide bunu bi browser üzerinden oynananı vardı. onda direk mapten okul hastane filan seçiyorduk

Bunu zaten geçen sene oynamıştımda senin dediğinde ilgimi çekti hocam birisi yazarsa çok güzel olur

İtten korkmam kemiksizim , s.kten korkmam deliksizim...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    holederma bunu yazdı
    baristbt bunu yazdı

Bunu zaten geçen sene oynamıştımda senin dediğinde ilgimi çekti hocam birisi yazarsa çok güzel olur

ya yine burda paylaşılmıştı baya arama yaptım ama bulamadım.

direk işte mahallendeki hastaneyi seçiyordun misal. çevreye yayılıyordu google maps hesabı :D çok iyiydi...

http://www.leyladansonra.com/
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    palakan229
    palakan229's avatar
    Erkek

Doların 2 tl yi zor gördüğü günlerde orijinal sürümünü 1 dolara almıştım. Güzel oyun gerçekten. Türkçe dil desteği geldi gibi anlatılmış ilk mesajda merak edip tekrardan indiriyorum. Biraz kafa yorarsanız sonuna kadar bitirirsiniz virüsleri vs. Özellikle paralı sürümde gen ekleyip değiştirme özelliği vardı. Tavsiye ederim ucuzsa alın mutlaka.

Sevgi, insanın şeyleri en olmadıkları gibi gördüğü durumdur. / -Nietzsche
Toplam Hit: 1424 Toplam Mesaj: 11
plague