folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Ozan Ünsal'dan Yeni Albüm: Doksanlar (ALMAK İSTEYENLER İÇERİ)

Ozan Ünsal'dan Yeni Albüm: Doksanlar (ALMAK İSTEYENLER İÇERİ)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek

Ozan Ünsal'ı bilen bilir, anlatmaya gerek yok. Kendimi "Türkçü", "Turancı" veya "Ülkücü" olarak tanımlamasam da müziklerini pek bi severim. Özellikle kendi eseri olan Dokunma parçası beni benden almıştır.
    Eserlerini YouTube kanalında yayınlıyor, çok bir şey kazandığını söyleyemem. Hatta kürekle verdiği emeği çay kaşığıyla bile almıyordur sanırım. Kanalında sadece müzik videoları yok, görsel günlükleri (vlog) ve inceleme videoları da var.

Yeni bir albüm çıkarmış bu sıralar, "Doksanlar" diye. Bandrollü ve profesyonel olarak değil tabii, kendi ve çevresindekilerin uğraşlarıyla.
    Gönlünüzden ne koparsa gönderiyorsunuz, o da size albümü gönderiyor. Gönlünüzden hiç kopmayadabilir, olsun yine de gönderiyor.
    İster kargoyla (kargo parasını siz ödüyorsunuz), isterseniz de mail olarak gönderim sağlıyor.
    Ben öğrenci olduğum için ancak normal bir albüm parası kadar (22 TL) gönderebildim, kısacası "Az çok demeyelim, boş geçmeyelim abiler."

Videoları aşağıya bırakıyorum, incelersiniz.
    https://www.youtube.com/watch?v=vvvVFSYPQl8
    https://www.youtube.com/watch?v=S8gU6MraIFw

WhatsApp'dan şu numaraya yazarsanız detaylı bilgiyi alabilirsiniz: 0507 993 97 87

aylmz tarafından 05/Mar/18 20:43 tarihinde düzenlenmiştir

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Dursun bakalım, alırız 

Errare Humanum Est
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Doksanlı yıllara ağıt mı yakmış ne yapmış?

Toplam Hit: 1190 Toplam Mesaj: 3
müzik albüm şarkı türkü ozan ünsal ozan ünsal doksanlar vlog