Packard Bell Laptop Hakkında...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAKMAN
    HAKMAN's avatar
    Erkek

Laptopun bazı tuş takımları tam olarak basmıyor bunun için ne önerirsiniz?

Ben sökmeye çalışsam yapabilirmiyim yoksa ist da önerebileceğiniz teknik servis varmı ?

Para olarak çok tutmayacak bir öneri tercihimdir..

Ben Mevlana değilim.. Adam ol öyle gel..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cxan
    cxan's avatar
    Erkek

laptop açması kolay gelebilir ama kapanırken kapatamaya bilirsin önceden bir deneyimin yoksa deneme derim !

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

laptop teknik servis olarak ücretsiz arıza tesbiti ypıoruz tus falan tamamlatacaksanda fazla tutmazda tr de parkard fazla kullanılan bir notebook olmaıdıgı için parcaları yurtdısından gelio.

istersen getir bizim sirkete bir arızasına bakalım begenmezsen baska yere götürürsün.

pm at ilgileniosan.

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAKMAN
    HAKMAN's avatar
    Erkek

Tamam kardeşim pm attım :)

Ben Mevlana değilim.. Adam ol öyle gel..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

eğer klavyen gittiyse 100 lira civarında bi parayı gözden çkart derim. en son o civarlardaydı packard bell lerin klavyeleri. (1 sene önce) yok sadece kauçukları gittiyse pm attığın arkadaş halleder onu.

ayrıca bu işi yaparken en kıl olduğum nokta. bilmiyosan açma a.q. getiriyolar darmadağın. toplayana kadar canımız çıkıyo. bide mesela sorasında klavye falan çalışmıyosa daha önce çalışıyodu die kavga çıkarıyolar. hatta unutmam çirkefin birini makinasına redbull dökülmüş. o klavye çalışırmı? makinayı çalıştırdımdıda klavye çalışmıyodu. herif önceden çalışıyodu die kavga çıkardı bide utanmadan. şirkette kendisine kaçarak klavye değiştirdiydi.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

hayaletkurt bunu yazdı:
    -----------------------------

eğer klavyen gittiyse 100 lira civarında bi parayı gözden çkart derim. en son o civarlardaydı packard bell lerin klavyeleri. (1 sene önce) yok sadece kauçukları gittiyse pm attığın arkadaş halleder onu.

ayrıca bu işi yaparken en kıl olduğum nokta. bilmiyosan açma a.q. getiriyolar darmadağın. toplayana kadar canımız çıkıyo. bide mesela sorasında klavye falan çalışmıyosa daha önce çalışıyodu die kavga çıkarıyolar. hatta unutmam çirkefin birini makinasına redbull dökülmüş. o klavye çalışırmı? makinayı çalıştırdımdıda klavye çalışmıyodu. herif önceden çalışıyodu die kavga çıkardı bide utanmadan. şirkette kendisine kaçarak klavye değiştirdiydi.

onlar bi sey mi hocam bitane acer 5100 geldi yeminle içifull camur olmus
    anasını satiyim adam dio ki bunun herseyi calısıodu siz bozdunuz ki bunu diecegni bldigim için cektim fotografını adam göt oldu hane böle seyler cok gelio cd room bozk oluo sölemio bozuk oldugunuda hane biz 3 ün 5 in lafını yapan bi sirket değilizde insanlar iyi niyetimizi cok suistimal edio zaten notebook un amk hayatımdan bezdirdi beni o yüzden satışa geçtim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

walla elektoniği beni okadar yordu ki artık bıraktım. yapmıyorum. eşin dostun işi olursa yardımcı oluyorum artık. sürekli çekilecek iş değil. adamın gpu yada chipseti problemli oluyo. ısıl işlem yapılması gerekio yada değişmesi. değişim pahalı die ısıl işlem istiyo. garanti vermioz dioz adam şansımızı deneyelim dio. bizde çalıştırıyoz mesela. 6 ay sora makina geri susunca siz geçenlerde yapmıştınız okadar para verdik düzeltin die getirio. la havle çekip kafayı gömesim gelio ama neyse. hiç unutmam. bi makinayı yapmışız. bigün geri geldi geçen bunu siz yapmıştınız bozuldu die getirdi. bilgisayardan kayıtlara bi baktık. 2 seneyi geçmiş biz yapalı. adı geçenlerde oluyo işte. a.q. şirketin kendisi zaten 2 yıl garanti verio tamire adamlar ömür boyu garanti istiyo ya esas beni o deli edio :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

hayaletkurt bunu yazdı:

walla elektoniği beni okadar yordu ki artık bıraktım. yapmıyorum. eşin dostun işi olursa yardımcı oluyorum artık. sürekli çekilecek iş değil. adamın gpu yada chipseti problemli oluyo. ısıl işlem yapılması gerekio yada değişmesi. değişim pahalı die ısıl işlem istiyo. garanti vermioz dioz adam şansımızı deneyelim dio. bizde çalıştırıyoz mesela. 6 ay sora makina geri susunca siz geçenlerde yapmıştınız okadar para verdik düzeltin die getirio. la havle çekip kafayı gömesim gelio ama neyse. hiç unutmam. bi makinayı yapmışız. bigün geri geldi geçen bunu siz yapmıştınız bozuldu die getirdi. bilgisayardan kayıtlara bi baktık. 2 seneyi geçmiş biz yapalı. adı geçenlerde oluyo işte. a.q. şirketin kendisi zaten 2 yıl garanti verio tamire adamlar ömür boyu garanti istiyo ya esas beni o deli edio :)

biz ısıtma yapmıoruz hocam bga 10bineuro ersadaki yok mu pahalı cihaz chipleri cinden değil almanyadan getirtioruz 3 ayda garanti verioru yaptıgımız işte hane abi söle bi seyde var elektronik cihazın ne zaman arıza verecgi hiç belli olmaz ama ülkemizdeki insanlar bunun farkında değil benimde cok canımı sıktıgı için bıraktım elektronigi yoksa zevkli iş aslında smdi satıs ve pazarlamya geçtim bilgi işlem müdürleriyle ugrasıp duruom onlarda cok havalı oluo 2 belge alan herseyi biliom sanıo ama en azından nteboklarla bogusmuorum

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

the_behulder bunu yazdı:

hayaletkurt bunu yazdı:

biz ısıtma yapmıoruz hocam bga 10bineuro ersadaki yok mu pahalı cihaz chipleri cinden değil almanyadan getirtioruz 3 ayda garanti verioru yaptıgımız işte hane abi söle bi seyde var elektronik cihazın ne zaman arıza verecgi hiç belli olmaz ama ülkemizdeki insanlar bunun farkında değil benimde cok canımı sıktıgı için bıraktım elektronigi yoksa zevkli iş aslında smdi satıs ve pazarlamya geçtim bilgi işlem müdürleriyle ugrasıp duruom onlarda cok havalı oluo 2 belge alan herseyi biliom sanıo ama en azından nteboklarla bogusmuorum

hangi firmadasın hacım sen ?

bi paslaşalım seninle pmden

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

mesaj attım.

Toplam Hit: 1485 Toplam Mesaj: 10