folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Parası Alınıp, Kayıt Ettirilmeyen Ehliyet Sınavı

Parası Alınıp, Kayıt Ettirilmeyen Ehliyet Sınavı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adabusra
    adabusra's avatar
    Dişi

Arkadaşlar iyi akşamlar. Kasım ayında kardeşim ehliyet kursuna yazıldı. 'Yazılı sınava yetiştiremedik' gibi türlü sebeplere dayanarak sınavınız online sınavlara ertelendi diye geri dönüş yaptılar. Tabi bu sırada tüm dersler direksiyonda dahil olmak üzere verildi. Kurs ve sınav ücretleride verildi.

Enteresan olan bu durumu araştırınca sınavlara hiç bir şekilde kayıt ettirilmediğini öğrendik. En son temmuz ayındaki yazılı sınava kayıt yaptıracağız dediler. Yine ses seda yok. Aradğımızda telefonlar kapalı yada açılmıyor. Elimizde makbuzlar bulunmaktadır. Şikayet etmek istiyoruz. Hangi kuruma şikayet etmek gerekir. En hızlı dönüş yapabilecek kurum hangisi? Tecrübesi olan yada bilgisi olan arkdaşların önerilerinizi yazar mısınız? 

Teşekkürler..

adabusra
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sürücü kursları Milli Eğitim'e bağlı MEB'e şikayet etmeniz gerekiyor. Direk Bimer'e şikayet edin onlar MEB'e paslar zaten.

mkyb tarafından 10/Tem/17 21:58 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adabusra
    adabusra's avatar
    Dişi
    mkyb bunu yazdı

Sürücü kursları Milli Eğitim'e bağlı MEB'e şikayet edin hocam.

MEB'i aradık. Hatta sınava kayıt olmadığını oradan öğrendik. Bunun harici yardımcı olamadılar.

adabusra
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek
    adabusra bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Sürücü kursları Milli Eğitim'e bağlı MEB'e şikayet edin hocam.

MEB'i aradık. Hatta sınava kayıt olmadığını oradan öğrendik. Bunun harici yardımcı olamadılar.

https://www.bimer.gov.tr/ detaylıca yazarsanız 15 gün içinde sonuç verir

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

bahaneleri ney olacaktı acaba ? sınavı geçememiş tekrar sınava girecek diyeceklerdi sanırım.

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Sinav ucretini kursa mi verdiniz hocam ? Normalde basvuran kisi kendisi ziraatten yatiriyor.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adabusra
    adabusra's avatar
    Dişi
    Kreyzi bunu yazdı

Sinav ucretini kursa mi verdiniz hocam ? Normalde basvuran kisi kendisi ziraatten yatiriyor.

Ücret dahil olamk üzere kurs ücreti hepsi kursa ödendi. Onlar kayıt yaptıracakalrını belitmişler

adabusra
Toplam Hit: 1516 Toplam Mesaj: 7
kurs ehliyet