folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Parca Kalibi Nasil Alabilirim Evde ?

Parca Kalibi Nasil Alabilirim Evde ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Arkadaslar bir bisiklet almistim uretim hatasindan dolayi bisikleti kullanmamizi istemediler katlama yerinde fizik hesaplamlari hatali yapilmis ve bisikletler darbelerde zarar veriyor ve catlama ve kirilma olusuyor. Bisiklet firmasida urettigi 3 bin bisikleti geri cagirdi 2 parcasini istedi kullanmayalim diye, Yenisi uretip gonderecekler. Ama bana bsiklet lazim suan icin. ve kontrollu sekilde biniyorum. 

Bu iki parcanin kalibini nasil alabilirim? 

https://imgyukle.com/i/RueU9x 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Olmadı

O iki delik ucun geldiği yer sıkma işlemini yapıyor,  oraya uzun cıvata ayarla tmm dır . 

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Orasi koltuk pilini ve diregini sikistirip tutuyor, ve o parcayi 7 mayista gondercem ve gondermeden once kalibini almam lazim yada benzerini yaptirmam lazim. Bunu nasil yapabiliriz bire bir aynisi olmasda benzeri olsun pili kitlesin yeterli

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek

bulunduğun şehirde sanayiye gidersen kromcu varsa işini her türlü görür

Toplam Hit: 534 Toplam Mesaj: 4
biisklet kalip