Park Dubaları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bir sıkıntım var.

benim dükkanın önü işlek bir yer herkes park edip gittiği için bir türlü kendi arabamı koyamıyorum. Yan dükkanlar falan da aynı dertten muzdarip. Park dubaları buldum internette demir kilitli falan 70 tl'ye var ama bunlardan alsam kendim kurabilir miyim?

bu tarz şeyler yaşayan eden oldu mu napmak lazım?

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    atakartal
    atakartal's avatar
    Erkek

Bu yasal mı? Yani her dükkan sahibi önünü bu sekilde kendine tahsis edebilme hakkina sahip mi hep merak etmisimdir.

atakartal tarafından 27/Tem/17 16:51 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    network
    network's avatar
    Erkek

Hocam , kaldırıma çivi çaksan belediye zıplar diye biliyorum , heleki yola ayrı bir olay . 

Bence belediye tarafındaki izin işlemlerini bir google amca işbirliği ile araştır derim. 

I Love Software , Software is a life...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

Hocam orayı kiralaman lazım 

Bizde leventte arasokak bi ofisteyiz karşı komşu evinin önü ve duvarı dahil 5,6 arabalık yere Duba koyuyor bi ara sorduk ödüyorum dedi tabi belge istemedik. Diğer işyerleride kafasına göre Duba atıyor bazen yer bulamazsam sikerim dubanızı diyerek kaldırıp giriyorum oraya ama bunlar ofis olduğu için pek sıkıntı yok

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Belediyeye şikayet edilirse zabıta gelip kırıyor. Belediyeye yazı yazıp geçerli sebep gösterirsen ücretsiz olarak kilitli demir yapmana izin veriyorlar. Geçerli sebep ne olur ? Atıyorum marketin, bakkalın vardır sürekli mal geliyordur kamyonet yanaşacak yer yok mecbur demir yaptırtacaksın.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    atakartal bunu yazdı

Bu yasal mı? Yani her dükkan sahibi önünü bu sekilde kendine tahsis edebilme hakkina sahip mi hep merak etmisimdir.

değil ama gıcık olduğum kişi olursa bölgedeki arkadaşlara kameralarını kapattırıyorum 5 dklığına :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 1366 Toplam Mesaj: 6
otopark park