folder Tahribat.com Forumları
linefolder Delphi - Pascal
linefolder Pascal Da Bir Sorum Var

Pascal Da Bir Sorum Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek
    arkadaşlar pascalda virüs trojen keylogger yada o tarz bişey yapılabilirmi. eğer yapılırsa mantığını veya daha iyisi kodlarla gösterirseniz sevinirim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek
    pascal bilmem ama bilsemde yardım etmem kodları biz hazır yapalım sen kon yapanda vercegini sanmam nette vardır bi arastır ama anti-viruslere yakalanır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

ben heralde bütün kodları nı sormadım mantığını kavramak istiyorum eğer böle bişey yapılıorsa

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zirzop_ce
    zirzop_ce's avatar
    Erkek
    bilmende fayda vardır virüs trojan gibi işlerde en faydalı dil assambly dilidir. ancak öğrenmesi oldukça güçtür. virüsün mantığı çok basittir. ancak eğer bir virüs yazılımı yüklediyse karşıdaki işi bunu atlatmak için çopk iler derecede assambly bilşmen ve programların çalışma mantığına çok hakim olman lazım. yani senin yapabileceğin al canım şu dosyayı kontrolden geçirme sora çalıştır virüs girsin demek

aaa
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

yaparsan ve xp de çalışırsa helal olsun derim sana,açıkçası seni çok geliştirir ve bir açıdan iyi olur;elindeki programlama dilinin suyunu çıkartmayı(algoritmayı)en iyi şekilde anlarsın

sevgiler. 

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

hacım senin hiç derdin tasan yok galiba (: pascal'la uğraşılınır mı yaa? onunla uğraşana kadar php , java gibi programlama dilleri öğren daha iyi.

neyse soruna gelelim. windows'a müdahele edebileceğin kütüphaneleri bulman gerek. türkçe kaynak bulman zor. dolayısıyla ingilizcenin de iyi olması lazım. en basitinden windows klasöründeki dosyaları sildirebilirsin. veya aynı dosyayı defalarca kopyalatıp hdd'yi şişirebilirsin. şimdilik aklıma gelen bunlar. yapmaya kalkarsan bilgisayarının başına bol miktarda erzak depola ;)

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek
    Pascalda yapılır ama pascalı çok iyi bilen birini bile uğraştırır delphide 1 satır kodla yaptığımız şey pascalda 15 20 satır sürüyo.Yapsan bile özellikleri fazla delişmiş olmaz çok ilkel bişey olur.Delphide daha kolay yaparsın hem özellikleri gelişmiş olur hemde daha kolay olur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shamanist
    Shamanist's avatar
    Erkek

anaconda bunu yazdı:
    -----------------------------
    pascal bilmem ama bilsemde yardım etmem kodları biz hazır yapalım sen kon yapanda vercegini sanmam nette vardır bi arastır ama anti-viruslere yakalanır
    -----------------------------
              anaconda arkadaşımızın bir özelliği : http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=47660

Arkadaşın isteğine gelince de assambly çok zordur. Başlangıç için de imkansız gibidir. Eğer sisteme hükmetmek istiyorsan " c ++  "bir çok olanda işini görecektir. Tabi bunun için ilk " c " öğrenmen gerekecek :). Korkma ikisi de algoritmayı ve değişkenleri anladıktan sonra basittirler. Başarılar...

iyi biri değil... TBT
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

sanırım max yapabilecegim seylerden bitanesi programı sonsuz döngüye sokmak ve aynanda birden fazla sey actirabilirsem yani işlemciyi ve rami zorlarım

Toplam Hit: 2782 Toplam Mesaj: 9