Payoneer Para Çekme Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR-SCOPJE
    TR-SCOPJE's avatar
    Erkek

Merhaba,

Payoneer da 50 USD ve 40 GBP altı para çekilemiyor. Ticket açtım botlar problemimi anlayıp düzgün cevap vermiyor.

Normalde Transferwise hesabıma çekip ordan harcama yapıyordum. Şimdi limit altı kaldığı için çekemiyorum.

Elimde fiziksel olarak banka kartım var ve GBP endeksli. TEB bankasından para çekmeye kalksam ne kadar keseceği belirsiz.

36.41 GBP parayı en az komisyonla en hızlı şekilde nasıl çekebilirim?

Yargılamak için bilmek, bilmek için anlamak, anlamak için dinlemek gerekir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

shopier aç, shopierden alışveriş yap kendi mağazandan. 3% falan kesiyo çarşamba günleri hesabına atıyo bakiyeni

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

kartın elindeyse git a101 bim veya istediğin markete alışveriş yap. 0 komisyon. sadece kurfarkı ödersin muhtemelen. ben hep alışverişte kullandım :) tanıdık bir fırın vardı benzinciden peşin alışveriş yapıyorlardı. bütün arabalarına benzin aldılar benim kartla. parayı bana peşin verdiler benim de işime geldi :)

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR-SCOPJE
    TR-SCOPJE's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

shopier aç, shopierden alışveriş yap kendi mağazandan. 3% falan kesiyo çarşamba günleri hesabına atıyo bakiyeni

Gayet mantıklı öğrendiğim iyi oldu. Teşekkür ederim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR-SCOPJE
    TR-SCOPJE's avatar
    Erkek
    manglerman bunu yazdı

kartın elindeyse git a101 bim veya istediğin markete alışveriş yap. 0 komisyon. sadece kurfarkı ödersin muhtemelen. ben hep alışverişte kullandım :) tanıdık bir fırın vardı benzinciden peşin alışveriş yapıyorlardı. bütün arabalarına benzin aldılar benim kartla. parayı bana peşin verdiler benim de işime geldi :)

Öğrendiğim iyi oldu Alışverişte merak ediyordum ne kadar komisyon keser diye. Bu bilgi de kıymetli gerçekten teşekkür ederim.

Toplam Hit: 589 Toplam Mesaj: 5
wise para payoneer