folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Pazarlama Ve Kaar Marjı Bilgisi Olanlar

Pazarlama Ve Kaar Marjı Bilgisi Olanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

1000 tl lik bir ürün sattım 

ürününü sattıgım firma bana bir ücret verecek

Bu ücret hangisi veya nasıl olmalı

1- 1000 tl nin % 25 

2- kdv siz tutarın yani ( 820 tl nin % 25 i

3- Kaar marjının % 25 i

not: bircok iş toplandı elımde sizin tecrubelerınız nedir paylasırsanız sevırım

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

sen vergi vermiyorsan, o iş için ekstra eleman/ekipman kullanmıyorsan, kira vermiyorsan totaldan %'lik alman en mantıklısı ama sana komisyon yazıp bu komisyon için de komisyon faturası isterlerse o zaman kazancın biraz düşer çünkü gelir vergisi vereceksin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

aynen  cok ıyı acıkladın agzına saglık,ben sadece işi paslıyorum ek bir vs ye karısmıyorum   bu durumda kdv dahil olan 1000 tl nin % 25 ini istemek hakkımmıdır ? piyasada böylemidir 

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek

gozkopat bunu yazdı:
    -----------------------------

aynen  cok ıyı acıkladın agzına saglık,ben sadece işi paslıyorum ek bir vs ye karısmıyorum   bu durumda kdv dahil olan 1000 tl nin % 25 ini istemek hakkımmıdır ? piyasada böylemidir 

-----------------------------

kar oranı nedir ne değildir işlem hacmi nedir bunlara bağlı öyle küt diye yüzde veremezsin. adamın karı belki yüzde 5.nası %25 isteyeceksin

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

kar oranı % 100 veya % 80 

Toplam Hit: 819 Toplam Mesaj: 5