folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder Pc Den Silinen Bilgiler Pc Nin Neresinde Saklanır

Pc Den Silinen Bilgiler Pc Nin Neresinde Saklanır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ladre
    ladre's avatar
    Erkek
    arkadaslar merak ettim pc den sildigimiz bilgilere pc incelenirse ulasılabılirmi söyle sorim bide silinen bilgiler  tamamen yok edilebiliyormu

bildiklerini hayatla yüzleştir ve sınamaktan korkma , dogruyla yanlışı ancak o zaman ayırtedebilirsin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eXoR_CIST
    eXoR_CIST's avatar
    Erkek

hayır tamamen silinmiyorlar ki zaten kurtarma araçlarıyla silinen biliglerini geri alabiliyorsun.

nerde saklanıyor? sorusuna gelince disk üzerine nerede yazılmışsa orada kalıyor, yani data'ların aslında silinmiyor sadece silinmiş gibi gözüküyor, ne zamanki diski o yüzeyine yeni bilgi yazılırsa işte ozaman gerçekten siliniyor.

biraz karmaşık oldu gerçi anlatım ama idare et :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BartheZ
    BartheZ's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

eğer geri yükleme opsiyonu izleme durumunda ise C:\System Volume Information dizinine setuplar ve kimi büyük boyutlu dosyalar kopyalanıyor. adı geçen tarihe geri yükleme yaptığında setuplardan programlar kuruluyo, dosyalar yerine konuyo falan..

on error go to hell
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ragmendous
    ragmendous's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/download.asp burdan recovery i indir sildigin seyleri geri alabilirsin

tamamem silmek istedigin bi sey varsa bilg nı guvenli kipte baslat ordan sil

serseriyim,icerim,dagıtırım bar bar gezerim soranlara kaportacıyım derim kimseyi kafaya takmam sekil yapmaya bayılırım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CasperBjK
    CasperBjK's avatar
    Erkek

adamım benim bildiğim bişey var ama ne derece yardımcı olur bilmiyorum..

Başlat\çalıştır\regedit  << bunu çalıştırdığında çıkan ekranda sildiğin dosyanın uzantısını yazıp sonrakini bul diyorsun ve sildiğin programla ilgili arta kalan bütün keyleri sıralıyor sana ( tabi kalmışsa)

Akıllı insan düşündüğü herşeyi söylemez ama söylediği herşeyi düşünür!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CvL
    CvL's avatar
    Erkek
    BİR TANE PROGRAM WARDI BİR ARKADAŞDA GÖRDÜM ÇOK KALİTELİ BİR KURTARMA PROGRAMYIDI ARKADAŞ c:/format YAPMIŞTI BİLGİLER SİLİNMİŞTİ AMA PROGRAMLA KURTARDI WALLA %85'İNİ KURTARMIŞTI MÜZİKLERİN VE RESİMLERİN BİR KISMI KURTARILDI PROGRAMLARIN HEPSİNİ KURTARMIŞTI...

SadeceHost 3 GB Reseller - 30 GB Trafik Aylık 20 YTL [ Almak İsteyen PM Atsın ]
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wseha
    wseha's avatar
    Erkek

silme işleminin mantığı çok basit aslında. bir dosya sildiğimizde sadece dosya adının baş harfini siler ve bizde dosyanın silindiğini zannerderiz. yani dosyanın görselliği kaybolur ama aynen yerindedir.

seha sundu
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

dosyanızı gerçekden silmek istiyorsanız dosyayı notepadle yada başka bişeyle açın içeriğini silin sadece 0 yazın kaydedin daha sonra silin

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ladre
    ladre's avatar
    Erkek
    hepiniz saolun gercekten aradıgım cevabı buldum

bildiklerini hayatla yüzleştir ve sınamaktan korkma , dogruyla yanlışı ancak o zaman ayırtedebilirsin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    ir2 bunu yazdı:

dosyanızı gerçekden silmek istiyorsanız dosyayı notepadle yada başka bişeyle açın içeriğini silin sadece 0 yazın kaydedin daha sonra silin

hobaa güzel taktik :d böyle kullanmak lazım artık

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek

geri dönüşümde :D

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
Toplam Hit: 3687 Toplam Mesaj: 11