folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Pc-Sanal Samers Sitesinden Pc Oyunu Almak.

Pc-Sanal Samers Sitesinden Pc Oyunu Almak.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekkeli
    Tekkeli's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar 

https://www.sanalgamers.com/pc/

bu siteden forza horizon 4 almak istiyorum 

Müşteri hizmetleri ile konuştuğumda bana oyunun 100 liralık standart edition sürümünü yerine aynı fiyata ultimate versiyonunu vereceklerini söylediler sadece bugüne özel olarak.

sizce bu site güvenilimi?

Ayrıca bu oyunu alınca oyun microsoft hesabınamı gelecek.

Köpeklerin kardeşliği aralarına kemik atılana kadardır. Mevlana Celaleddin-i Rumi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Ben de fallout 76 alacağım bu gidişle buradan, bir yorum yapınız pls.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

Büyük ihtimal hacklenmiş hesapları size satıyorlar ne zaman patlayacakları belli olmaz. İllegal bunlar %90.

@Tekkeli senin hesabına gelemeyecek sana hesap verecekler onunla girip oynayacaksın diyorlar.

pSkpt tarafından 10/Ara/18 20:42 tarihinde düzenlenmiştir

İmza...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Neden direk microsoft'tan almıyorsun. Ayrıca sonteklif üzerinden alıyorsun problem olabilir.

Mycity tarafından 10/Ara/18 20:43 tarihinde düzenlenmiştir

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekkeli
    Tekkeli's avatar
    Erkek

o zaman vazgeçiyorum beyler sağolun.

Köpeklerin kardeşliği aralarına kemik atılana kadardır. Mevlana Celaleddin-i Rumi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exTreMe
    exTreMe's avatar
    Erkek

plati.ru ile aynı mantık sanırsam, tek fark plati.ru da cok cok daha ucuza calıntı hesap alabiliyorsun.

F<ornication U<nder C<ontrol of the K<ing :Pp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    exTreMe bunu yazdı

plati.ru ile aynı mantık sanırsam, tek fark plati.ru da cok cok daha ucuza calıntı hesap alabiliyorsun.

Buradan alırsam hesabımın çalınma olasılığı nedir? Bir de bence fiyatlar harika.

Edit: Kredi kartı ile buradan alsam kartımın çalınma ihtimali var mıdır? Güvenilir mi acaba?

Dark_Lord tarafından 11/Ara/18 11:15 tarihinde düzenlenmiştir

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek
    Tekkeli bunu yazdı

Merhaba arkadaşlar 

https://www.sanalgamers.com/pc/

bu siteden forza horizon 4 almak istiyorum 

Müşteri hizmetleri ile konuştuğumda bana oyunun 100 liralık standart edition sürümünü yerine aynı fiyata ultimate versiyonunu vereceklerini söylediler sadece bugüne özel olarak.

sizce bu site güvenilimi?

Ayrıca bu oyunu alınca oyun microsoft hesabınamı gelecek.

ilgi ve bilgim olmadığı bir alan. siteye göz atayım dedim. adamların ne adres ne tel irtibatları var. kurallarda kafasına göre (böyle bir site için de normal sayılır)

dikkatimi çeken;

12-) Microsoft oyunları tek pc ozeldır. Format vs baska bir pc de tekrar calısmaz

illegal bir site muhtemelen ama format sonrası oyunların tekrar çalışmaması normal mi?

Toplam Hit: 989 Toplam Mesaj: 8
forza horizon 4 sanalgamers