folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Pcye Virüs Girdi Sanırım Acilen Yardım

Pcye Virüs Girdi Sanırım Acilen Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    Merhaba beyler benim pc’ ile ilgili bazı sorunlarım var.yardımcı olursanız sevinirm.sorunlara gelince.

1.pc’yi yeni aldık pentium 3.2 / 512 ram 80 hdd 256 ati ekran kartı.ve orjinal xp kullanıyorduk.alalı 1 ay olmadı.fakat aldıktan 2 hafta kadar sonra.pcde anlayamadığım şeyler oldu.Örneğin Her Klasörünn İçinde Aynı İsimde Bir Klasör Daha Çıkıyor.Yada Bilinmedik Bir Dosya Çıkıyor.İsmi Alfa Series Felan Oluyor.O Klasörü Açtığımda ise direk bilgisayarım c: klasörünü açıyor..

2.Xp’deki bir kllasörde Araçlar(tamm emin değilim)kısmındaki yerde seçenekler kısmı görünmüyor..(hani şu klasör ayarlarının ayarlandığı.Gizli Dosyaları Göster vs..)işte orası görünmüyor.dolayısı ile gizli klasörlerimi artık göremiyorum.denetim masasından ordan burdan baktım gene yok.

3.ardından bendeki cd’lerden birini arkadaşın pcsne yükledik.ertesi gün arkadaş aradı o cd de virüs varmış.antivirüs programının alarmı çalmış.ben tam emin değilim.acaba benim pcnin sorunuda virüs girmesi mi?ayrıca bizim pc yeni olduğu için anti-viirüs rogramda oymadmd şimdi sizden sorunun ne olduğunu ve tavsiyeleri bekliyorum çok acil lütfen saygılar..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuDe_BoY
    RuDe_BoY's avatar
    Erkek
    çok kötü :( yeni pc aL bence en kesin çözüm
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    birinci ve 3. sorun virüs ten dolayı..!! bende de vardı siktiğimin virüsü..!! winlife diye bi klasörü kopyalıyo ..çift tıklayınca demaged ... diye uyarı veriyo
    anti virüs kullan..!! öle taşaklı bi virüs deil zaten ..!! hemen sikiliyo ..atılıyo

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek
    pcde antivirüs yok sanırım varsada dandik birşeydir güzel bir av kur tarama yaptır diyecem ama bu saatden sonra geç olur...
    sen en iyisi bi format at sistemi kurulduğu gibi antivirüs kurmayıda unutma...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    Hajı antivirüs yükle database'ini update et yeter. Virüs(ler) dashaqlıysa kolay kolay silinmez sen de güvenli modda açarsın virüslerin adını öğrenirsin internetten tek tek çözümlerine bakar öyle silersin. Hiç olmadı format atarsın :)
Toplam Hit: 1163 Toplam Mesaj: 5