folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder PDF ‘Yi Word Yada Excel Aktarmak Çizgiler Dahil

PDF ‘Yi Word Yada Excel Aktarmak Çizgiler Dahil

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    espir
    espir's avatar
    Erkek

Arkadaşlar 4 sayfalık bir pdf dosyasını Excel veya word e aktarmak istiyorum. Bunun için "9.0" yükledim. World e aktarıyorum fakat bu 4 sayfalık pdf dosyasının içindeki bilgiler küçük tablolar içerisinde olduğundan dolayı sadece yazıları aktarıyor. Çizgileri ve tabloları aktarmıyor. Hele Excel çok kötü. Denemediğim formuş kalmadı. Abbyy fine reader programından anlayan arkadaşlar ciddi yardımlar bekliyorum. Bu 4 sayfalık pdf dosyası Vize başvuru formu. Excel formatlı bir kalıp yapmaya çalışıyorum fakat okadar küçük kutucuklar varki denk getirmek nafile. Ancak pdf  dosyasını word yada excel e aktarabilirsem bu işin üstesinden gelebilirim. Formu elle doldurmak yasak. Daktilo kullanabilirim fakat çok zaman kaybı 150 tane şoför var ve herbirine 6 ayda bir başvuru yapmam lazım. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Veya bu dosyayı ben istediğin gibi hallederim diyen arkadaşlara çok minnettar kalırım.

Teşekkür ederim.

Not: abbyy fine reader çiz diye bir alan var. fakat dosyanın tübünü seçip çiz dediğim zaman çiziyor. Fakat word çevirdiğimde resim kalıbı olarak aktarıyor müdahale edemiyorum.

BİZ DOĞARKEN YETİM DOĞMUŞUZ,, BABAMIZ OLSA NE YAZAR..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

pdf dosyasını upload et bakalım..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oldwolf
    oldwolf's avatar
    Erkek

Fikrim geldi: Madem ki 4 sayfa öyle 10'larca falan değil öyleyse denemekte fayda var. Şimdi herhangi bi PDF editor ile PDF'de ne kadar yazı varsa boşalt sadece resimler tablolar kalsın.(ilk zorluk zaten bu, böyle bi imkan var mı pdf'lerde bilmiyorum pdf'leri açmaktan başka bi işim olmadı şu ana kadar) Sonra bunu abby fine reader ile ilk mesajında yaptığın gibi oluşturacağın boş word dosyasına arka plan olarak ekle. Daha sonra yazıları yine ilk mesajında bahsettiğin gibi az önce arka planını tablolarla doldurduğun word dosyasına ekle. Eğer tam üst üste gelirler ise ne ala. Tabloları resim gibi olacağı için editleyemezsin ama yazılar ise editlemen gereken iş görür sanki.

Metallica Rules
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    espir
    espir's avatar
    Erkek

essan bunu yazdı:
    -----------------------------

umarım olmuştur

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    espir
    espir's avatar
    Erkek

Bukadar zor olmaması gerek arkadaşlar. Okadar gereksiz konulara laylaylom.. İşe gelince herkes saklambaçç.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

espir bunu yazdı:

essan bunu yazdı:

umarım olmuştur

bendede aynı 3-4 farklı program denedim bazılarında çizgileri eksik aktarıyor.. elle yazıver hocam el yazın kötümü ? bende bir kaç yurtdışı gezisi yaptım o formlardan elle doldurdum bir sorun olmadı..

Toplam Hit: 3085 Toplam Mesaj: 6