folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Pen Hakkında Fikrinize İhtiyacım Var

Pen Hakkında Fikrinize İhtiyacım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Şimdiki oturduğum evi aldığımda balkonu odaya katmışlar güzel olmuş aslında geniş

ama arkadaya 4 metrelik pen yapılmış bu bölüm çok güneş alıyor sabah güneşin doğmundan batışına kadar ve doğal olarak plastikler eskiyor çürüyor

Pen dışında veya pende olsa olur güneşten kolay deforme olmayacak yöntem biliyormusunuz

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Şimdiki oturduğum evi aldığımda balkonu odaya katmışlar güzel olmuş aslında geniş

ama arkadaya 4 metrelik pen yapılmış bu bölüm çok güneş alıyor sabah güneşin doğmundan batışına kadar ve doğal olarak plastikler eskiyor çürüyor

Pen dışında veya pende olsa olur güneşten kolay deforme olmayacak yöntem biliyormusunuz

Camları koyu renkli cam balkon yapıyorlar. O tip bir camla pen'lerin camını değiştirebilirsin belki.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

Camları koyu renkli cam balkon yapıyorlar. O tip bir camla pen'lerin camını değiştirebilirsin belki.

camlar sıkıntı değilde sıkıntı olan penler çabuk eskiyo

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

acaba diyorum apple pen mi soruyor yoksa samsung s-pen mi :D pima pen miş :D peter pen vardı bir de...

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

4 yıl önce taktırdık . karadenizde  denize bakan tarafta  

köpek gibi güneş alıyor  

kışında köpek gibi yağış yiyor

ben az siyah cam + boyasız aleminyum tercih ettim  . 

çok çok az su alıyor oda mermerde 2 3 delik açtım dışarı atıyor oradan  . 

samaccc tarafından 04/May/21 12:06 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

köpek gibi güneş alıyor  

aga cam balkon pen kadar yalıtım sağlarmı?

çünkü ben bunu bakona değil direkt odaya yapacam

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

köpek gibi güneş alıyor  

aga cam balkon pen kadar yalıtım sağlarmı?

çünkü ben bunu bakona değil direkt odaya yapacam

hayır

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Up

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam o plastik kısımları folyo ile kaplamak güzel bir çözüm olabilir (Keşke fotoğraf koysaydın).
    Mesela aşağıdaki gibi kendinden yapışkanlı folyo kağıt kullanabilirsin. Folyoyu uygun şekilde kes ve yapıştır hatta kaplama yapmadan önce de folyonun yapışkan kısımını fısfıs ile ıslatırsan hem yerine güzel oturur hemde hava kabarcığı olmaz. 

Örnek:
    https://urun.n11.com/yapiskanli-folyo/beyaz-folyo-parlak-lake-gorunumlu-super-kalite-sinirli-stok-P162416753

Evin wc ve banyo tavanları iyice sararmış haldeydi ve dökülüyordu. Bir kaç gün önce çılgınlık edip tavana bundan yapıştırdım ve gayet iyi oldu. Sararma ve dökülmeye karşı etkili olur mu bilmiyorum ama şimdilik temiz bir görüntü oldu. Bu bile yeter

LhaNeT tarafından 04/May/21 22:52 tarihinde düzenlenmiştir

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Memento_mori
    Memento_mori's avatar
    Erkek

En temiz aluminyum çerçeve, kışın pen kadar yalıtım yapmayabilir.(yalıtımlısı da olabilir)

Yeni pen ve dıştan hala panjur oluyorsa koruyabilir.

boş
Toplam Hit: 700 Toplam Mesaj: 10
güneş pvc dayanıklı pimapen fıratpen holypen