folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Pes3"Ü Çok Abarttılar

Pes3"Ü Çok Abarttılar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackerboyz
    hackerboyz's avatar
    Erkek
    Şimdi herkez bir Pes 3 oynama çabasında. Ama bakın; Fifa"yı batıran, kendine çok iyi dedirten oyunda ne hatalar var:
    1.Oyunda havadan gelen topların nereye düşeceğini kestirmek bebek işi. Nereye düşecekse orada sarı bir nokta oluşuyor.
    2. Oyunda bir avantaj sistemi var ki ne diyeyim artık. Adam kendini kurtardı diyelim faulden, hiç farketmez hakem kartı pozisyon bitince değilde hemen çıkarır ve pozisyon biter. Ayrıca avantajda adam kendini kurtardıktan sonra topu kurtaramazsa bile sol üst köşede bir sarı adam çıkıp [avantaj anlamına geliyor] oyunu devam ettiriyor.
    3. Serbest vuruşta veya başka bir yerde sizin veya onların oyuncusu elinize abanıp topu elinize değdirince el faul oluyor. Yani saçmalık!!!
    4. Oyunun baba sorunu: Her kartta [ekran oluo bu:]
    yavaş. Bende 256 mb Asus var. Sadece Low -Quality"de oynayabiliyorum rahatça.
    5. Oyun Fifa"ya harbiden düşman. Maç %95 yerde bitiyor. [Hatırlarsanız Fifa"da genelde yerde biterdi.]
    6. Fifa düşmanı oyunda adamın yerde çim yemesini sağlayın; birşey yok. Ama önünden veya yanından -arkadan değil girmiyorum o konuya bile- düşürün genellikle sarı kart görüyorsunuz.
    7. Oyuncuların kart anlayışı çok garip. Faul kartlık bile olmasa da hakem kart gösterecek, [adam bu arada mal gibi] adam sarıyı görünce kendini bir sallıyor, sanki adamın cebinden tavşan çıkarmasını bekliyor.

Sonuç: Ya ben çok garibim-oyundan bişey anlamıyorum- yada bu herifler Fifa"nın 2 sene üstüste kötüleşmesini fırsat bilip bizi kekliyorlar.
    Saygılarımla

Lycos'tan nefret ediyorum....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unforgiven
    unforgiven's avatar
    Erkek
    1- bu oyundaki gerçekçiliği bir kez daha ön plana çıkarıyor..top fifa daki gibi balon değil ayrıca bir sonraki hareketini düşünmene yardımcı oluyor
    2-her ne kadar avantaj sistemi pek sağlıklı çalışmasada bu süper bi yenilik...fifadaki gibi aynı yemeği her sene ısıtıp önümüze koymuyolar...
    3-bknz. cvp no (2)
    4-bu oyunun zewki pc de değil ps2 de çıkar..
    5-ahahahhah hatta puhahahhah
    6-sonuçta sen de diosun topa yaptığın faullerde problem yok...ayrıca ben rahatlıkla adamın arkasından kayarak topa müdahale edebiliorm...
    7-sen arjantin deki ortega ya bi bak da öyle konuş ayrıca pes in animasyonlarına laf yok hepsi süper..
    iki sene mi sen euro 2000 den beri aynı haltı oynuyosun her sene haberin yok...neyse geçmiş olsun...

only a fool trusts his weapon
Toplam Hit: 2438 Toplam Mesaj: 2