folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Peugeot İle Alakadar Olanlar Bknz.

Peugeot İle Alakadar Olanlar Bknz.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

Hocalar şimdi bir sorunumuz var arkadaşım peugeot 3007 arabasında sigara içerken şöför koltuğunun döşemesini yakmış(üzerinde ekstra bir kılıf yok, orjinal yani).Babası onun sigara içtiğini bilmediği için döşemenin halini görmemesi lazım, aksi halde kötü şeylerin yaşanması kuvvetle muhtemel...

Şimdi bu orjinal döşeme satılır mı? Nerde Satılrı? Koltuğun komple mi değişmesi gerekir? Kaça Patlar?  

not: üzerine kılıf geçirilmek suretiyle durumun babaya çaktırılmaması söz konusu olamaz. 

2 gün içinde halledilmesi gerekiomuş arkadaşın ricası üzerine yardım istemiş bulundm.

** Bursada Peugeot'un bu işlerine bakan veya böyle birini tanıyan biri varsa daha bi makbule geçer ** 

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    hoca bendede 307 var tek çare hemen bir servise gidip rica ile hemen yenisini taktırmak krem ise içi zor bulunuyo serviserde bile süre veriyorlar hic beklemeden bence bi servise gitsin baska orjinal satan yer sanmıyorum ben izmirde bulamadım bursada varmı bilmiyorum

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

eger doşeme klasik bi döşemeyse hemen servisten alın öyle degilse de koltuga kılıf degilde bu oturulan yerlere konulan kilim vb seyler koyup örtebilirsiniz.

babası bu ne lan dediginde de arkadas hediye etti bende koydum öle fln vs vs gibi seylerle gecistirirsiniz orjinali bulana kadar 

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WiTaMiN
    WiTaMiN's avatar
    Erkek
    servisden  işinde  iyi bi oto döşeme işi  ile uğraşan birine  ulaşın  sorununuzu çözerler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

bende bizim astranın tepesini yaktım sigara ile ee ne oldu diktim orayı aynı renkli iple sonra üstüne kumaş boyaları oluyo aynı şekilde :) babamın fark etmesi ben üniversitedeyken olduğu için bi sorun çıkmadı sende bunu yapabilirsin içinede sakız koyabilirsiniz eğer çok yaktıysanız yada kremi vardır ...

Bi oto kuaförüne gidin bence orda halledebilirler servise gitmeyin bi şey yapacaklarını sanmıyorum döşemeyi felan değiştirmezler ve ekstra külfet olacağınada eminim dedim gibi yaparsanız bi sorun çıkmaz bunları yaptıdan sonra otomobilcilerden üsteki arkadaşında dediği gibi bişey alırsın üstüne küçük halılar gibi mesela baya bi uzun zaman sonra fark eder ...

Olmadı yalan düşünürsek de pantolonun arka ççebinde sus olması için metaller oluyo yaa birini pense ile yamult azcık bi şey baban sorarsa oturdum kalkarken orası yırttı dersin...

diğer bi ihtimal erkek gibi çıksın karşısına baba Ben yaptım ama olan arabaya oldu desin canıma  bi şey olmadı diye :)

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek
    yanık yeri silion ile doldur aynı rengede boya kolay kolay anlaşılmaz

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    NeddLoyd bunu yazdı:
    -----------------------------

Olmadı yalan düşünürsek de pantolonun arka ççebinde sus olması için metaller oluyo yaa birini pense ile yamult azcık bi şey baban sorarsa oturdum kalkarken orası yırttı dersin...

-----------------------------

Bu iyi fikir. Çünkü başıma geldı. Ruhsatı arka cebime koyarım. Onunda koşelerınde demir var kalkarken döşemeyi yırttım.  Bişey dıyen olmadı ama olsun.

Bu arada zaten arkadasın başına gelen gelmıştır. Kaç gün oluş :):) 

Toplam Hit: 2019 Toplam Mesaj: 7