folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Peygamber Efendimize SaldırıPeygamber Efendimize Saldırı

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  beyhanoner
  beyhanoner's avatar
  Kayıt Tarihi: 04/Ekim/2005
  Erkek

  Yazı boyutunu büyütmek için         

  Fransız France Soir, Alman Die Welt, İtalyan Corriere della Serra ile La Stampa ve İspanya’da Catalan El Periodico gazeteleri, Danimarka gazetesine destek için Hz.Muhammed karikatürlerini yayınladılar. France Soir, "Laik toplumda dini dogmalara yer yoktur" diyerek kapak sayfasında peygamberleri bulut üzerinde gösteren yeni bir karikatüre de yer verdi.

  HZ.Muhammed karikatürü yayınlayarak kriz yaratan Danimarka gazetesine Avrupa’dan destek geliyor. Fransız France Soir gazetesi, Alman Die Welt, İtalyan Corriere della Serra ile La Stampa ve İspanya’da Catalan El Periodico gazeteleri, Hz.Muhammed karikatürlerini yayınlayarak Danimarka’nın Jyllands Posten gazetesine destek verdi. Fransız France Soir gazetesi, gerginliğe bir halka daha eklemesi olası yeni bir karikatüre de yer verdi. Bu karikatürde Hz.Muhammed, Hz.İsa, Hz.Musa ve Buda, bir bulutun üzerinde dururken resmediliyor. Karikatürde Hz.İsa, Hz.Muhammed’e, "Söylenme Muhammed... Burada hepimizin karikatürü çizildi" diyor.

  "Evet, Tanrı’nın karikatürünü çizme hakkımız var" başlığını kullanarak, Danimarka’yı protesto eden Müslüman ülke ve İslami kesimlere meydan okuyan gazete, "Hoşgörüsüzlük" başlıklı başyazısında hoşgörüden bahseden İKÖ, Arap Ülkeleri Dışişleri Bakanları, Müslüman Kardeşler, İslami Cihad gibi kurum ve örgütlerin karikatüristlere yönelik tepkisini eleştirdi.

  Gazetenin başyazısını yazan Serge Faubert karikatürleri de şu sözlerle yorumladı: "Kınanan resimlerde hiçbir ırkçı niyet ve hiçbir topluluğun yerilmesi isteği yok. Bazıları gülünç, bazılarıysa çok daha gülünç, işte hepsi bu. İşte bunu göstermek için karikatürleri yayınlıyoruz." "Hayır... Düşünce, inanç ve ifade özgürlüğünden dolayı hiçbir zaman özür dilemeyeceğiz" denen başyazıda, İslam dininin, tamamlaması gereken bir devrimi olduğu iddia edildi.

   


  LÜTFEN BUNA BİR SON VERELİM...............................


  recorderrrr
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  student
  student's avatar
  Banlanmış Üye
  Kayıt Tarihi: 04/Ocak/2006
  Erkek

  işte tipik bi haçlı zihniyeti,


  farkındaysanız hemen haçlılar birleştiler , müslümanlar olarak hiç  Hz. İsa ya , Hz. Musa  ya  hakaretimiz oldu mu? yok , ama onlar özellikle kışkırtmak için yapıyorlar , aslında tüm islam alemi madem siz birleştiniz bizde ortak tavır alıp hepinizi boykot edeceğiz diye ortak bir bildiri yayınlasalar o zaman   geriadım atarlar ve bir daha böyle birşey yapmadan önce iyice düşünürler ,


   

 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  beyhanoner
  beyhanoner's avatar
  Kayıt Tarihi: 04/Ekim/2005
  Erkek
  Sana katılıyorum arkadaşım ve ekliyorum bu tür sitelerin hemen hecklenmesi gerek.O açıdan tüm hecker arkadaşlarımı bu konuda duyarlı olmaya davet ediyorum...

  recorderrrr
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ltarhan
  ltarhan's avatar
  Kayıt Tarihi: 02/Ocak/2006
  Erkek
  peygamberimize saldırı bize saldırıdır bizler çok çalışıp kafirleri yenmeliyiz
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  coldvoice
  coldvoice's avatar
  Kayıt Tarihi: 27/Temmuz/2005
  Erkek
  Valla arkadaslar hackerlık bilsem yapcam ama dua etmekten baska bişey gelmiyor elimden......

  sevmek güzeldir......
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  tastankalp
  tastankalp's avatar
  Kayıt Tarihi: 01/Şubat/2006
  Erkek
  ya koskoca müslüman ülkeleri bir kaç tane itleri şerefsizleri dize getiremiyo ya ben artık bi şey diyemiyom

  karanlığın en koyu vakti aydınlığın en yakın vaktidir
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  manhyak
  manhyak's avatar
  Kayıt Tarihi: 22/Ocak/2006
  Erkek
  haberlerde söylediler bugün
  0202.2006 :)

  Ben Rusya da bir hayat kadını Hollanda da bir eşcinsel İngiltere de bir küfürbaz Afrika da bir köle Almanya da bir alkoliğim. Ben sizin istemediğiniz herkesim.
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  muhabbet_fedaisi
  muhabbet_fedaisi's avatar
  Kayıt Tarihi: 30/Ocak/2006
  Erkek

  Arkadaşlar bunlar sokakta yapılacak iş olarak düşünmüyorum. buna anti cevap olarak DANİMARKA mallarını boykot etmek ten geçer. eğer kalbimizde azda olsa HZ: MUHAMMED ( SAV )'A  olan sevgi kırıntıları varsa marketde alışveriş yaparken aldığı markaya baksın danimarka mallarıise hiç dokunmaması tavsiye olunur!!!!!!


  ümit kesilirse hayat biter, ümitsizlik hayatı zehirler, keder hayat damarına vurulan bir neşterdir.
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  rustem_27
  rustem_27's avatar
  Kayıt Tarihi: 19/Kasım/2005
  Erkek
  bunların hepsi oyun peygamber efendimize yapılan büyük bi saygısızlık özelikle radikal islamcıları şiddete teröre çekmek istiyolar islamı kötü göstermeyi çok iyi başarıyolar.allahım herkese doğru yolu göstersin barış ve güzellik  dini islam tüm dünyaya hakim olsun..aMinnnnnnnnnn

  Hayat kızgın boğa ben kırmızı pelerin...
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  fth_
  fth_'s avatar
  Kayıt Tarihi: 03/Ocak/2006
  Erkek

  hojam forumda hacker arkadaslar bi aralar konu acio du 100 tane site ismi yaziodu hacklendi diodu bunca siteyi hackleyen adam 2 tane uyduruk gastenin sitesini mi hacleyemez bn hiç anlamiorum bu hack işinden ama hacker abilerim yaparsa güzel bi cihat olur derim


  çocuktum,büyüdüm
 11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  muhabbet_fedaisi
  muhabbet_fedaisi's avatar
  Kayıt Tarihi: 30/Ocak/2006
  Erkek

  arkadaşlar bu sene iltica yılı olarak belirlendi. bu sık olayları çok duyacaksınız. aman sokaklara dökülmeyi düşünmeyin çünkü sokağa dökülen hiçbir iş(mesele) sonuç bulmadı. 


  tavsiyemi kulak arkası yapılmaması rica olunur. herkes çevresine onlarda çevresine duyurması fayda verir. aksi taktirde bi yol alamayız.   


  ümit kesilirse hayat biter, ümitsizlik hayatı zehirler, keder hayat damarına vurulan bir neşterdir.
Toplam Hit: 2198 Toplam Mesaj: 11