Peyzaj Alan Adı Önerisin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musa-90
    musa-90's avatar
    Erkek

Müridler babam uzun zamandır peyzajla uğraşıyor.Durumumuz bu aralar biraz sıkıntılı iş filan yaptık para alamadık hem ileriye dönük hemde bir müşteri kitlemiz olsun diye bir site hazırlamaya başladım ama alan adı konusunda sıkıntım var.Google Adworks Anahtar kelime zımbırtısından baktım genellikle insanlar peyzaj, izmir peyzaj,peyzaj mimarlığı gibi kelimeler arıyorlarmış.

Bende bazı alan adları düşündüm.Sizce hangisi iyidir.Sizlerde eklerseniz sevinirim.

izmirpeyzajduzenleme.com

izmirteknikpeyzaj.com

izmircimbakimi.com

Özellikle işimiz çim bakımı,cim dikimi ama diğer işleride yapıyoruz.Alan adlarında izmir kelimesini kullandım çünkü google de üst sırada çıkmada ve insanların işi şehrine göre arattığını düşünüyorum.Sizlerden de öneriler bekliyorum.teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

izmirpeyzajduzenleme.com +1

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://www.tahribat.com/Forum-Domain-Beyin-Firtinasi-Cimri-Olmayin-Paylasin-146903/

buraya bak

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morf1n
    morf1n's avatar
    Erkek

hocam siteyi yaptırcak birini arıyorsan işi üstlenebilirim daha geçen gün bir tarımsal kalkınma kooperatifine web site yapmıştım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musa-90
    musa-90's avatar
    Erkek
    morf1n bunu yazdı

hocam siteyi yaptırcak birini arıyorsan işi üstlenebilirim daha geçen gün bir tarımsal kalkınma kooperatifine web site yapmıştım

Yok hocam ben zaten o işlerle uğraşıyom :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

adwords anahtar kelime aracından en fazla aranılan domaini al bodoslayama alma.

Hoop.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nothin
    nothin's avatar
    Dişi

izmirpeyzajduzenleme.com

aşk; tüm anneler gibi güçlü olsun !!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SARI
    SARI's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

isimler çok uzun

Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

marka.com.tr şeklinde alsana hocam. seo için keyword domain şart değil. hem ben bişey arattığımda öyle direk keyword domain görünce hayatta tıklamam. amatör işi bence. daha profesyonel düşün. firma adın xyz peyzaj ise xyz.com.tr al bu kadar basit. xyz.com.tr dolu ise xyzpeyzaj.com.tr

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
Toplam Hit: 902 Toplam Mesaj: 9