folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder PFAFF Marka Dikiş Makinası İçin Nakış Uygulaması

PFAFF Marka Dikiş Makinası İçin Nakış Uygulaması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Herkese selamlar,

Annemde PFAFF Creative 3.0 dikiş makinası var. 53 yıllık kadın terzisi kendisi.

Şimdi artık dikmiyor ama benim evlilik öncesi çeyizim için bu makinanın nakış özelliğini kullanmak istiyor.

Kendisine ait nakış tezgahı var bu makinanın ve yine cihaz içinde dahili motifler vs var ancak dışarıdan bir şekil desen nakış vs eklenmiyor uygun dosya formatı olmazsa.

İnternette araştırdım PREMIER+ 2 vb bir sürü uygulama var ama bunları kırmamışlar ya da kırılanlar hatalı, bir kaç torrent sitesinden yaklaşık 15gblık dosya indirdim. Hepsine bi fiil "crack dosyaları için xxxxyyyy.@hotmail.com adresine mail atın" yazıyor. Bir işime yaramadı.

Uzun lafın kısası elinde böyle bir uygulama olan var mı acaba ?

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

Hocam bir zamanlar bu konuda benzer meseleden dolayı araştırma yapmıştım sanıyorum bizim yapabileceğimiz birşey değil nakış yüklemek  usb tak çalıştır nakış yüklensin gibi basit değildir eprom ile falan yazılıyordu benim baktıklarım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beytullahgol
    beytullahgol's avatar
    Erkek
    K4R4B4S4N bunu yazdı

Hocam bir zamanlar bu konuda benzer meseleden dolayı araştırma yapmıştım sanıyorum bizim yapabileceğimiz birşey değil nakış yüklemek  usb tak çalıştır nakış yüklensin gibi basit değildir eprom ile falan yazılıyordu benim baktıklarım.

5 yıl felan önce brother marka için aynı derdime İran warez siteleri derman olmuştu

Usbden tak yazıcıdan çıktı alır gibi yolla gitsin. Eeprom felan yok 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    beytullahgol bunu yazdı
    K4R4B4S4N bunu yazdı

5 yıl felan önce brother marka için aynı derdime İran warez siteleri derman olmuştu

Usbden tak yazıcıdan çıktı alır gibi yolla gitsin. Eeprom felan yok 

Evet hocam benim de izlediklerim bayagi usb'yi tak. Deseni seç ekrandaki yerine koy ve Go 

o iran warez sitesini ya da hatirladiklarini aktarir misin lütfen 

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Belli ücret karşılığında satan var (bilmem kaç milyon nakış deseni vs ) 

Ücreti de sanırım dolar di ama kaç dolar di bilemiyorum

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

demo sürüm de olur, bir kaç iran sitesinden program indirdim, bir png vs dosyayı falan da nakışa çevirse tadından yenmez :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caagroup
    caagroup's avatar
    Erkek

Creative 4.5 da vp3 formatı çıkaran Embird kullanıyoruz rutracker de var. Embird le birlikte gelen Sfumato Stitch programı ile fotoğrafları nakışa çevirebilirsin.

caagroup tarafından 12/Ara/22 23:58 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msy
    msy's avatar
    Erkek

bununla ilgili birçok program var ama otomatik de pek verimli değil photoshop gibi özel çizim yapmak lazım. ama telegram da birçok grup var desen paylaşıyor oradan indirebilirsin benim baya işime yarıyor.

http://msy.kim
Toplam Hit: 823 Toplam Mesaj: 8
nakış pfaff