Pfsense Den Anlayanlar Bakarmı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

Pfsense  ile  ilgili  bilgisi olanlar  bakabilir mi  acaba  firewall de url yerine  içerik  engelleme  yapılabilir mi  kelime demiyorum  yanlış anlama olmasın   içerik  örneğin  video  içeriklerini   engellesin facebook  girsin  fakat   videoları  açılmasın veya youtube  herhangi bi site  farketmez  url ve  kelime kısıtlamaların  ben yaptım  

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

5 sene önceye kadar kullanıyordum. Pfsense forumlarından bakarsan iyi olur. Dosya formatına göre video streaming olarak ararsan belki faydalı olur. Ayrıca video kaynaklarının ortak yanlarını araştırarak da ilerleyebilirsin. Fakat illa ki uğraşmış kişiler vardır. Pfsense forumlarını vs iyice araştırırsan iyi şeyler çıkabilir.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    whoobay bunu yazdı

5 sene önceye kadar kullanıyordum. Pfsense forumlarından bakarsan iyi olur. Dosya formatına göre video streaming olarak ararsan belki faydalı olur. Ayrıca video kaynaklarının ortak yanlarını araştırarak da ilerleyebilirsin. Fakat illa ki uğraşmış kişiler vardır. Pfsense forumlarını vs iyice araştırırsan iyi şeyler çıkabilir.

pfsense   forumlarına   felanda  yazdım bakalım bi dönüş  olursa teşekkür ederim  bilgilendirmen  için 

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
Toplam Hit: 1000 Toplam Mesaj: 3
pfsense içerik yönetimi pfsense kurulum pfsense firewall