Photoshop CC Ögrenmelimiyim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdibaba06
    erdibaba06's avatar
    Erkek

Ben ufakligimdan beri pc ye merakliyimdir suanda cok sacma ama para oldugu icin okudugum bi meslek var sormak istedigim ise  photoshopu az cok biliyorum videolari izledim kendi capimda seyler yaptim ama bi sure sonra is gucden dolayi aksattim sizce geri baslamalimiyim tamamen pro bi sekilde ögrenmeye gayret göstermelimiyim gelecekte isime yararmi ps6 ve adobenin diger  bir kac video ve editleme progami cunku onlarida ögrenmek istiyorum hatta pro surumlerini ve bir laptop dahi almayi planliyorum ayrica cevabiniz olumlu yönde ise guncel ögretici youtuber yada video indirme linkleri atarsaniz sevinirim simdiden tesekkurler 

Bize kalmayacak dünya için, bize kalacak günahlar biriktiriyoruz.'' Pir Sultan Abdal
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

kaç yaşındasın hocam ?

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdibaba06
    erdibaba06's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

kaç yaşındasın hocam ?

18 19 olucam Ekimde.

Bize kalmayacak dünya için, bize kalacak günahlar biriktiriyoruz.'' Pir Sultan Abdal
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

başla kardeşim zaten çok gençsin ne kaybedersin dolu tutorial var 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

kaç yaşındasın hocam ?

İstemsizce Ozan Güven geliyor aklıma 

طדṮ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdibaba06
    erdibaba06's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

kaç yaşındasın hocam ?

İstemsizce Ozan Güven geliyor aklıma 

Vallaha hocam Tr de yasamadigim icin unluleri pek tanimiyorum kusura bakma  :( 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gafman
    gafman's avatar
    Erkek

Güncel versiyon CC2015. Baktığında normal Adobe ürünleri her geçişte çok fazla bir değişiklik yapmaz idi. Fakat bir alt versiyonu pro bir şekilde biliyorsan yeni versiyona alışabilirsin. 
    CC ile tüm Adobe ürünlerine farklılık kattılar. Bu farklılıklarla birlikte bir çok konuda acayip yenilikler bunlarla birliktede bazı işleri daha hızlı yapar hale geldi.

Tavsiyem yaşın daha öğrenmeye mukdedir. Bunun için yeni versiyondan öğrenmeye başla. CC 2015 ücretsiz olarak indir 30 gün dene. Sonra alır mısın almaz mısın sana kalmış :) Ama orjinal programlar için ek özellikler Cloud da bazı farklılıklar var diyorlar (Orjinali daha deneyemedik :) )

Youtebe üzerinden ve Udemy üzerinden yürü derim. İngilizce kullan programları kalkıp türkçesini kullanma. Orjinalinde bir çok Adobe ürünü artık türkçe geliyor ama tavsiye etmem. Programın öz dilini türkçeye çevirince çok garip çeviriler çıkıyor. 

Adobe ürünlerinin bir kaçını çok teknik anlatan biri

Enes Usta' nın arşivi çok kez yayınlandı. ben yine linki veriyorum incelemelisin.

Yinen Enes'in kendi hazırlamış olduğu videolar var. Youtube sayfasına bakmalısın.

Onun dışında net de her şey var zaten :) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdibaba06
    erdibaba06's avatar
    Erkek
    gafman bunu yazdı

Güncel versiyon CC2015. Baktığında normal Adobe ürünleri her geçişte çok fazla bir değişiklik yapmaz idi. Fakat bir alt versiyonu pro bir şekilde biliyorsan yeni versiyona alışabilirsin. 
    CC ile tüm Adobe ürünlerine farklılık kattılar. Bu farklılıklarla birlikte bir çok konuda acayip yenilikler bunlarla birliktede bazı işleri daha hızlı yapar hale geldi.

Tavsiyem yaşın daha öğrenmeye mukdedir. Bunun için yeni versiyondan öğrenmeye başla. CC 2015 ücretsiz olarak indir 30 gün dene. Sonra alır mısın almaz mısın sana kalmış :) Ama orjinal programlar için ek özellikler Cloud da bazı farklılıklar var diyorlar (Orjinali daha deneyemedik :) )

Youtebe üzerinden ve Udemy üzerinden yürü derim. İngilizce kullan programları kalkıp türkçesini kullanma. Orjinalinde bir çok Adobe ürünü artık türkçe geliyor ama tavsiye etmem. Programın öz dilini türkçeye çevirince çok garip çeviriler çıkıyor. 

Adobe ürünlerinin bir kaçını çok teknik anlatan biri

Enes Usta' nın arşivi çok kez yayınlandı. ben yine linki veriyorum incelemelisin.

Yinen Enes'in kendi hazırlamış olduğu videolar var. Youtube sayfasına bakmalısın.

Onun dışında net de her şey var zaten :) 

Bende adobenin tum programlari ucretsiz bir sekilde laptopda var zaten ve sinirsiz  zaten bende özellikle herseyi ingilizce izleyip ingilizce kullaniyorum bilgisayarimi telefonumu filimleri dizileri ve ps6 yi tabiki ozaman  ben ögreniyim hepinize cok tesekkurler

Toplam Hit: 954 Toplam Mesaj: 8
egitim adobe photoshop cc ögretim