folder Tahribat.com Forumları
linefolder Grafik - Animasyon - Flash - 3D Modelleme
linefolder Photoshop İle Video Render Alma Hakkında

Photoshop İle Video Render Alma Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

Gorselde isaretledigim 1 numarali render cizgisi var bunun bir ayari mi var bilmiyorum ama soyle anlatayim.

En basa aldigimda render ederken bu cizgi devam ediyor belirli bir yerden sonra arkasi kesiliyor

Ornek 1

Başlangıç    I                                   ------------------------------------------------------Render    I      Bitiş (20 Sn)

Ornek 2

Başlangıç    I------------------------------------------------------------------------------Render    I      Bitiş (20 Sn)

Egitim videolarinda goruyorum bazen kullanici bastan sona ustte ornek 2 de oldugu gibi full render aliyor her seferinde kesik kesik render almaktan kurtuluyor.

Bunun bir ayari falan var mi? Benim istedigim ustte ornek 2 de oldugu gibi full alsin.

Bir de altta gorselde 2 olarak isaretledigim video uzerine 2 farkli isik ve renk ayari ekledim felaket derecede yavas render aldi bu sizce normal mi?

Video 4K oldugu icin olabilir belki ama bu render isini hizlandirabilecegim bir ayar var mi? islemci disinda :)

Adobe Premier pro falan yuklesem performans olarak bir fark olur mu?

OCEANUS tarafından 10/Kas/19 21:51 tarihinde düzenlenmiştir

KNOWLEDGE IS POWER!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

Bilen birisi yok mu acaba?

KNOWLEDGE IS POWER!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Photoshop video render edilebiliniyor mu? Yada şöyle söyleyim video açılabiliniyor mu?

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Photoshop video render edilebiliniyor mu? Yada şöyle söyleyim video açılabiliniyor mu?

Evet yapilabiliyor.

KNOWLEDGE IS POWER!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Hocam o yesil cizgi onbellek alanini gosteriyor olmasi lazim renderla alakasi yok, render icin islemcinin iyi olmasi lazim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

Hocam o yesil cizgi onbellek alanini gosteriyor olmasi lazim renderla alakasi yok, render icin islemcinin iyi olmasi lazim

Dogrudur dedigin gibi bunun bir ismini cismini bilsem ona gore arayacagim ama bulamadim yok yani yaa.

Photoshop iceriginde fotograflarin on bellegi icin bir ayar var bu video olayinda nedir onu bulamadim.

Boyle bir ayar var mi onu da bilmiyorum acikcasi.

Ornek 1 ile gosterdigim durum her defasinda cok bunaltici oluyor.

KNOWLEDGE IS POWER!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Katran
    Katran's avatar
    Erkek

İşlemci ya da ram ile ilgili olabilir.. After Effectste de oluyor, kullanılan görsellerin ağırlığına göre bazen 3 saniye bazen 20 saniye o çizgi dolabiliyor. O iki efektten birini silersen büyük ihtimalle daha uzun bi çizgin olabilir.. 

Ortak atın beli kırık olur!.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek
    Katran bunu yazdı

İşlemci ya da ram ile ilgili olabilir.. After Effectste de oluyor, kullanılan görsellerin ağırlığına göre bazen 3 saniye bazen 20 saniye o çizgi dolabiliyor. O iki efektten birini silersen büyük ihtimalle daha uzun bi çizgin olabilir.. 

Tesekkurler hocam

KNOWLEDGE IS POWER!
Toplam Hit: 1296 Toplam Mesaj: 8
photoshop adobe video render