Photosohopun Ehli Mürid Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SheLa
    SheLa's avatar
    Erkek

Photoshop'un içinden geçerim diyen bir mürid aranıyor.Detayları burada yazıp malzeme vermeyeyim

Ücreti ile 3-5 ekleme çıkarma yapacak birisi varsa pm ile iletişime geçebilir mi?

Ben piLLibebek
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek
    SheLa bunu yazdı

Photoshop'un içinden geçerim diyen bir mürid aranıyor.Detayları burada yazıp malzeme vermeyeyim

Ücreti ile 3-5 ekleme çıkarma yapacak birisi varsa pm ile iletişime geçebilir mi?

3-5 ekleme çıkarma yapacak birinin içinden geçerim demesine gerek yok yardımcı olayım hocam buyur 

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

aylık kullanım bedeli nedir ve cloud üzerinden neler yapılabiliyor şu anda? bir kaç video izledim fakat cs6 da bırakmış biri olarak gelinen noktayı tam kavrayamadım ve artık ücretsiz kullanamayacak mıyız?

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

aylık kullanım bedeli nedir ve cloud üzerinden neler yapılabiliyor şu anda? bir kaç video izledim fakat cs6 da bırakmış biri olarak gelinen noktayı tam kavrayamadım ve artık ücretsiz kullanamayacak mıyız?

Ücretsiz kullanırsın ama yapay zeka özellikleri çalışmaz. Cs6'dan sonra çok değişti. Şu an mesela fotoğrafını at rastgele vücudunu sen 3-5 saniyede. Yapay zekaya atıyorum takım elbise yaz genelde düzgün şekilde oturtuyor. 3 seçenek sunuyor istediğini seçiyorsun.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Ücretsiz kullanırsın ama yapay zeka özellikleri çalışmaz. Cs6'dan sonra çok değişti. Şu an mesela fotoğrafını at rastgele vücudunu sen 3-5 saniyede. Yapay zekaya atıyorum takım elbise yaz genelde düzgün şekilde oturtuyor. 3 seçenek sunuyor istediğini seçiyorsun.

Peki işlem başına mı para alıyor yoksa aylık ödeme mı alıyor?

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qckmrdrr
    qckmrdrr's avatar
    Erkek

ücretli versiyonunu kullanıyorum. kendim fotoğrafçıyım zaten elimden gelen birşey olursa ulaşabilirsin. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayForFree
    PlayForFree's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    DarkSkull bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Aylık, direkt adobe creative cloud alıp tüm uygulamalara eriş bence sadece photoshoptan ziyade.
    Öğrenci indirimi vs ile uyguna geliyor. Fill tool'uyla ilgili sorularında yardımcı olabilirim. (yapay zeka tool'u)

profesyonel kahveci?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    DarkSkull bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Aylık ödeme. Eskisi gibi 1 kez 3-5 bin vermiyorsun aylık ödeyip sürekli güncel kalıyorsun. Yapay zeka için ek ücret almıyor ama sınır koymuşlar galiba ya da koyacaklar. Örneğin aylık 200 işlem ücretsiz sonra 100 işlem 50 TL gibi.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Ben odeme yapip ay bitince hesabi dondurur sanmistim ama oyle degilmis, bir aylik aldim 2-3 kere kullandim sonra 3. Ay lazim oldu odeme yaptim ama bu 2. Ayin odemesi 3. Ayida alayim dedi surekli kullansam aylik 50-60 neyse onemli degil ama kullanim seklime uymuyor, neyse odeme yapmadim ama hala yapay zeka ozellikleri calisiyor bende

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    SheLa bunu yazdı

yaz detaylari pmden

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

dall-e ?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 573 Toplam Mesaj: 11
photoshop