PHP

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gaobot
    gaobot's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar PHPTRİAD-2-1-1 den anlayanınız mutlaka vardır. Herşey normal phpnuke7 yi kurdum... mySQL+Apache+myadmin gayet iyi çalışıyor ama; http://localhost/nuke/index.php dediğimde yada http://localhost/nuke/admin.php dediğimde FATAL ERROR 88  hata mesajı geliyor... Kafayı sıyıracam! Ayar oldum iyice... Bana yardım edim piliizzzz......

ÇALIŞMAK EĞLENCELİDİR AMA ŞİMDİ EĞLENCE ZAMANI DEĞİL...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    godlessturtle
    godlessturtle's avatar
    Erkek
    forumu apache\htdocs içinde nuke diye klasörün içine kurduysan vede aphache ve mySQL(yeşil trafik lambası) çalışıyo durumdaysa sorun olmaz... bi kontrol edip dene istersen..

"-.Godlessturtle.-"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gaobot
    gaobot's avatar
    Erkek
    nuke7 içindeki html klasörünün adını nuke olarak değiştirip apache/htdocs içerisine yapıştırdım. olması gerektiği gibi yani.. mySQL gayet iyi çalışıyor trafiklambası yesil ve apache de gayet iyi çalışıyor ama işte localhostta fatal error 88  hatası kanser ediyor beni işte... daha ben ne yapıyim anlamıyom ki kardeş ya bu arada cevabın için tşkr:)

ÇALIŞMAK EĞLENCELİDİR AMA ŞİMDİ EĞLENCE ZAMANI DEĞİL...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    godlessturtle
    godlessturtle's avatar
    Erkek

phpmyadmin le tablolari yükleme (xxx.sql dosyasi ) ve config.php deki düzenlemeleri yaptinmi:?

Bence bi nuke kurulum dokümani bul bi yaptıklarini kontrol et..

"-.Godlessturtle.-"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PerVerT
    PerVerT's avatar
    Erkek

S.A.

ben c++ yazarken bana da sürekli fatal eror veriyordu ama aynı komutları kopyalayım c++ ı tekrar açıp yağıştırdığımda gayet güzel çalışıyordu yani hiç bi şeyi değiştirmeden sende bazı şeyleri yeniden kurmayı dene windows u biliyorsun bazen yazdığın komut doğru olsa da aptal hatalar verebiliyor

Yaşamak Hızlı Bir Ölme Biçimidir!
Toplam Hit: 1394 Toplam Mesaj: 5