folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder PHP Anlık Kripto Para Değerleri Sitesi - İngilizce - Full Otomatik ( Adsense 'E Uygun Anında Onay Alır )

PHP Anlık Kripto Para Değerleri Sitesi - İngilizce - Full Otomatik ( Adsense 'E Uygun Anında Onay Alır )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Site : http://www.teklifile.com
    Site Yaşı : 2 Aylık
    Günlük Hit : Şuan 200-300 Arası
    Aylık Kazancı : Notta
    Banlı Olduğu Arama Motoru : Yok
    Yazılım Fiyata Dahil : Evet
    Host : 1 Sene Domain + Host Dahil
    Fiyat : 500 TL ( TBT İndirimi Olacaktır)

Not:

Kripto paralarla ilgilenenler veya Adsense'e defalarca başvurup onay alamamış arkadaşlar için çok ideal bir site. Bende defalarca denememe rağmen Adsense onayı alamadım, 3 hafta evvel siteyle başvuru yaptım. 2 gün sonra 2. onay maili geldi ve onaylandı. Ama; geçersiz tıklama ve trafik gerekçesiyle ( Bu birçoğumuzun belasıdır, bu ara Türk sitelerine çok yapılıyor biliyorsunuz. ) hesap askıya alındı. Tahminim, 4 sitemden biri geçersiz birkaç tıklama aldı, tabi detayları tam bilemiyorum, açıklamada sadece sebep yazıyor, gerekçe detayı vermiyor.

Site API'lidir. Neredeyse hiçbir şey yapmanıza gerek yok, 3 günde bir girip sistem kasmaması için Logları silmeniz yeterli. Şuan 2427 adet coin için anlık veri sunuyor. Geçmişe dönüş veriler, çarpraz karşılaştırma, işlem gördüğü borsalardaki durumları vs... Çok detaylı veri sağlamaktadır.
    Sadece 4 gün kadar adsense bağlı kaldı, askıya alınmadan evvel 1,7 TL günlük kazancı oldu.

Pazarlık payı yoktur, zira adsense başvurusunda onay alması nerdeyse garantidir. Eğer siteyi alan arkadaş sadece bu siteyle başvuru yapıpda alamazsa, parasını iade ederim 1 defalık deneme için.

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
Toplam Hit: 629 Toplam Mesaj: 1
web sitesi satılık web sitesi