folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Php İle Takip Ettiklerim Listelenmesin

Php İle Takip Ettiklerim Listelenmesin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

herkese merhabalar,

şimdi bir user tablom var bunda klasik üye bilgileri tutuluyor bir de takip tablom var bunda eden ve edilen diye sütunlar var. Ben user tablosundaki üyeleri listelerken takip ettiğim kişiler listelenmesin istiyorum sadece takip etmediğim veriler çıksın istiyorum araştırdım bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Select u.name,u.id from users as u where u.id <>(select t.edilen from takip as t where t.id==1)

Şeklinde bir sql sorgusu oluşturabilirsin. Sondaki 1 yerine giriş yapmış olan kullanıcı id sini yerlestirirsin. Mobildeyim sorun çözülmezse pc ye geçince tekrar bakarim konuya.

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

3-4 kere okudum anlamadim

I am Jack's inflamed sense of rejection
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emirhan-exp
    emirhan-exp's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı

Select u.name,u.id from users as u where u.k<> (select t.edilen from takip as t where t.id=1)

Şeklinde bir sql sorgusu oluşturabilirsin. Sondaki 1 yerine giriş yapmış olan kullanıcı id sini yerlestirirsin. Mobildeyim sorun çözülmezse pc ye geçince tekrar bakarim konuya.

arkinfes hocam bu yöntem doğru (gidiş yolu olarak) ama şöyle daha basiti var :

Select * from users  where kullaniciadi  in (select  kullaniciadi from takiptablosu)

emirhan-exp tarafından 30/Haz/17 22:07 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1434 Toplam Mesaj: 4
php sql