folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder PHP NUKE KURULUMU ÖĞRENMEK İSTEYEN BURADA DETAYLI ANLATIMI

PHP NUKE KURULUMU ÖĞRENMEK İSTEYEN BURADA DETAYLI ANLATIMI

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COoL_TiKkY
    COoL_TiKkY's avatar
    Homo
    öncelikle php nuke 6.9 indirin daha sonra phptriad programını kurun sonra c:\apache\mysql\winmysqladmin.exe dosyasını çalıştırın daha sonra username : nuke password :nuke olsun sonra system try iconda trafik lambaları gibi bir ibare göreceksiniz o yeşil yanıyorsa sorunsuz çalışyor demektir şimdi başlat menüsünde en üstte programs/apache/startapache yi çalıştırın ve öle kalsın şimdi nuke dosyalarını sıra atmaya geldi phpnuke6-9.tar.gz dosyasını c:\apache\htdocs klasöürün içine extrac edin daha sonra internet explorer kısmına orda sonra phpnukenin klasörüne girin orda html\config.php dosyasını not defteri veya başka bi editör programı ile açın orada dbuname "root"; yazan kısmı dbuname "nuke"; olarak değiştirin dbpassword yazan yerede nuke yazın kaydedin ve çıkın daha sonra localhost/phpmyadmin açılan nuke diye bi veritabanı oluşturun daha sonra gözat butonuna basın ve phpnukeyi attığınız klasörün içinde sql adında bir klsör olacaktır o o klasörün içinde nuke.sql dosyası var o dosyayı gösterin ve git butonuna basın şimdi artık phpmyadmin i kapatbiliriz şimdi tarayıcınıza http://localhost/(nukeninolduğuklasöradı)/html/index.php yazalım ve artık php nuke kullanıma hazır
    EĞER BİR HATA MESAJI ALIRSANIZ VEYA TAKILDIĞINIZ BİR NOKTA OLURSA EMAİLİM VE İCQ NUMARAM rifatsanac@hotmail.com 151515085

itraf ediyorum ben bir nomosum ve cem uzanin beni dudukledigi ana kadar ona bir kizginligim yoktu ama gerisi gelmedi kendisine cok darginim
Toplam Hit: 1313 Toplam Mesaj: 1