folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Php Resim Upload [Yardım]

Php Resim Upload [Yardım]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiakRhifat
    ManiakRhifat's avatar
    Erkek
    merhaba arkadaşlar. hazırladığım bir sitede üyeler için profil sayfası oluşturdum fakat burada üyelere resim yüklemem lazım. üyenin profiline girdiğimde ordaki hidden field i alıp üyenin mysql deki kayıtına yüklediğim resimin ismini yazacak bunu nasıl yapabilirim ?

eğer bir domates ışık hızına ulaşırsa kendisi ışık olur. bu sebeple ampulü yakdığınızda yanınızdan geçenlerin ışık mı yoksa domates mi oldunu bilemezsiniz. eğer ışık diyorsanız ışıktır, domates diyorsanız domatezdir. buna röletivite deriz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek

ManiakRhifat bunu yazdı:
    -----------------------------
    merhaba arkadaşlar. hazırladığım bir sitede üyeler için profil sayfası oluşturdum fakat burada üyelere resim yüklemem lazım. üyenin profiline girdiğimde ordaki hidden field i alıp üyenin mysql deki kayıtına yüklediğim resimin ismini yazacak bunu nasıl yapabilirim ?
    -----------------------------

Tam anlatamamışsın ya da ben anlamadım.

Şimdi üyelere resim yüklemem lazım derken manul olarak sen mi yükleyeceksin.Sonra hidden field mysql e veri aktarsın demişsin=burda resim null ise yuklememiş ise varsayılan resmin mi atanmasını istiyorsun.biraz daha açıklarsan ... 

Bide kodlar olsa çalışma mantığını çözsek. 

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiakRhifat
    ManiakRhifat's avatar
    Erkek

resim_yukle.php de resimi upload edip resmin adını veritabanına kayıt edecek dosyalar aşağıda
    www.moorat.net/tbt/resim_yukle.txt
    www.moorat.net/tbt/duzenle.txt

eğer bir domates ışık hızına ulaşırsa kendisi ışık olur. bu sebeple ampulü yakdığınızda yanınızdan geçenlerin ışık mı yoksa domates mi oldunu bilemezsiniz. eğer ışık diyorsanız ışıktır, domates diyorsanız domatezdir. buna röletivite deriz.
Toplam Hit: 1533 Toplam Mesaj: 3