folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Php Site Yaptirilacak (Ücretli)

Php Site Yaptirilacak (Ücretli)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    freeline
    freeline's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

merhaba arkadaslar php ile bi site yaptirmak istiyorum konunya hakim zamani olan arkadaslar pm den iletisime gecebilir 

gerci en son burdan birine site yaptirip 6k ödedim adam telefonlarima bile cikmiyor ama burda düzgün insanlarin oldugunu da biliyorum umarim bu defa da hayal kirikligi yasamam burdan birine yaptirmak istememden dolayi

aklın yolu birdir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

hacı kim o 6 k alıp telefona çıkmayan ? iş bittikten sonra mı çıkmadı 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    freeline
    freeline's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

is bitti sayilir bazi ufak tefek eksikleri kalmisti adamdan reseller aldim giris bilgilerini bile alamiyorum var gerisini sen düsün

aklın yolu birdir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Özel mesaj gönderildi.

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    freeline bunu yazdı

merhaba arkadaslar php ile bi site yaptirmak istiyorum konunya hakim zamani olan arkadaslar pm den iletisime gecebilir 

gerci en son burdan birine site yaptirip 6k ödedim adam telefonlarima bile cikmiyor ama burda düzgün insanlarin oldugunu da biliyorum umarim bu defa da hayal kirikligi yasamam burdan birine yaptirmak istememden dolayi

Ozcan hocam selam site degince kurumsal web sitesi vs geliyor fakat proje sanirim.

Sektor belirtmeden isleyisle ilgili yazarsan vakit durumuna gore arkadaslar donus yaparlar

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    freeline
    freeline's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    freeline bunu yazdı

Ozcan hocam selam site degince kurumsal web sitesi vs geliyor fakat proje sanirim.

Sektor belirtmeden isleyisle ilgili yazarsan vakit durumuna gore arkadaslar donus yaparlar

haklisin hocam proje ama yapilmasi gerekenler örnekleriyle elimde mevcut pm den yazan arkadaslara detaylari bilgisayarima baglanmalari seklinde acikliyorum yogun calismayan biri icin sanirim yaklasik olarak 2 haftalik is

aklın yolu birdir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hocam detaylarını pm atar mısın ?

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UniFroG
    UniFroG's avatar
    Erkek

detayları ve iletişim bilginizi yollar mısınız?

Toplam Hit: 815 Toplam Mesaj: 8
php site