PHP Trafik Botu - YARDIM

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek

Öncelikle herkese iyi akşamlar. Sorumu açıkça başlıkta belirttim.Amacım herhangi bir site için yapay trafik yaratan bir bot yazmak. (Mesela bir gün içinde siteyi belirli aralıklarla ziyaret edicek. Bu ziyaretlerde reklamlara tıklayacak vs vs.) Bunun mantığını bilen var mı? Mantığını merak ediyorum. İnternette aradım bir süre ama türkçe kaynak bulamadım fazla. Birde böyle birşeyin reklam verenler tarafından farkedilme ihtimali fazla mıdır?

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek

php ile olur mu acaba o olay? masaüstü programı vardı bitane cache temizleyip refresh atıyodu siteye :D 

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek
    TheKorsans bunu yazdı

php ile olur mu acaba o olay? masaüstü programı vardı bitane cache temizleyip refresh atıyodu siteye :D 

Hocam o botu da bulsam işime yarayabilir :D

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek
    ndmylmz bunu yazdı
    TheKorsans bunu yazdı

Hocam o botu da bulsam işime yarayabilir :D

hocam alexa düşürücümüydü neydi programın adı :D 

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

CURL ile yapabilirsin hocam mantığında bir şey yok, headerlar ile kendini tarayıcı gibi gösterip siteye bağlanacaksın. reklamlar içinse yine curl ile verileri çekip, linki alıp, linke bağlanıcaksın.

=)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

eğer reklamlar adsense ise google banlar hocam :)

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek
    anarsistherif bunu yazdı

CURL ile yapabilirsin hocam mantığında bir şey yok, headerlar ile kendini tarayıcı gibi gösterip siteye bağlanacaksın. reklamlar içinse yine curl ile verileri çekip, linki alıp, linke bağlanıcaksın.

Eyvallah hocam aydınlandım. CURL ile neler yapabiliyormuşuz farkında değildim. Aklıma güzel fikirler geldi bununla ilgili. Sağolasın.

@EmQceR : Yok hocam reklamlar google değil ama günlük 200 300 tıklamayı aşmam reklam başına :)

Toplam Hit: 959 Toplam Mesaj: 7