Php Yi Çalmak İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insomniac
    insomniac's avatar
    Erkek
    Sörf yaptığım php ile yapılmış sitelerin kaynak kodlarını almak istiyorum.
    ya birçok yol denedim bana imkansız gibi geldi. Eğer yok bunun bir yolu var diyen varsa açıklarsa sevinirim.

Ha bu arada neden olmaz şöyle olmaz felan diye yazmayın gayet iyi biliyorum neden olmadığını :)

www.necroshine.com SEX SLEEP EAT DRINK AND DREAM [KING CRIMSON]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coolio
    coolio's avatar
    Erkek
    yavaş çal bakam......

way hayvan way
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bahar_nural
    bahar_nural's avatar
    Dişi
    webreaper diye bi program var onunla çalabilirsin çalıştır programı adresi yaz bütün hp dosyalarnı bilgisayarına indiriyo

Hemşeri Hemşehrisini gurbette kazıklarmış
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    database sifresinide aliodur o o zaman php kodundan :) Valla yavas calin arkadaslar kolaymi bu kadar...

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KIZILYILDIZ
    KIZILYILDIZ's avatar
    Erkek
    php nin kaynak kodlarını alamazsın. o programların indirdikleri sadece browser ların gösterdiği kodlardır.
    alman için direk ftp adresinden indirmen lazım. onun için de kullanıcı adı ve şifresini bilmen gerekiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bahar_nural
    bahar_nural's avatar
    Dişi
    arkadaşlar ben bu programla birsürü siteyi göçerttim tabiki sitenin sayfasını alıyo bölece kaynak kodunuda alıyor ama bütün sayfaların url sini o programa yazman lazım

Hemşeri Hemşehrisini gurbette kazıklarmış
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    Bende gecen gun netde seyirtiyorken bir program gordum.RPG ile yazmislar aslinda cok eski bir programmis ama coluk cocun eline dusmesin diye kamuoyundan saklamislar.Program cok basit bir sey bir domaini yazion bolee birde command button yapmislar ustunde hacke yazio sen sadece siteyi yazion hackleye basion sitenin sifresi cepteline sms olarak gelio.işin ilginc yani adamlar cep telini nerden biliyor.Sonra mantigini cozdum olayin.Program telepati frekanslariyla calisiomus meger.once senin beyninde cep telefonunu aliyor sonra site admininin beynine girio bole onunda sifresini alio .... :)

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
Toplam Hit: 2777 Toplam Mesaj: 7