Phpmyadmin Kurulumu Ubuntu Yapılandırma Başarısız Sorunsalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yapılandırma dosyanız içinde tanımlanmış denetim kullanıcıları için bağlantı başarısız oldu.

bunun sorunu nedir :( 

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

phpmyadmin/config.inc.php dosyandaki şifre falan doğru mu ? 

Terminale mysql -u root -p yaz dahasonra şifreyi gir bakalım şifre doğru mu ?
    Doğru ise confing dosyandaki şifre ile eşleştir.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

phpmyadmin/config.inc.php dosyandaki şifre falan doğru mu ? 

Terminale mysql -u root -p yaz dahasonra şifreyi gir bakalım şifre doğru mu ?
    Doğru ise confing dosyandaki şifre ile eşleştir.

sunucuyu sildim komple tekrardan kuruyorum :( Ngnix kurmam lazımken apache2 kurmuşum :( 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Sorun olursa bağlanıp bakarım hocam.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Vesta panel kurdum baya eğlenceliymiş bu olay yaw :) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    Mycity bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

Vesta panel kurdum baya eğlenceliymiş bu olay yaw :) 

paneller ile alakalı çok bilgim yok :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Centos işletim sistemi kur. Üstüne de Centos Web Panel kur ücretsiz kullan gitsin.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
Toplam Hit: 1085 Toplam Mesaj: 7
ubuntu 16.04 phpmyadmin kurulumu ubuntu