Piano Sonata No 1

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Geçen sefer yeni projemi paylaşmıştım bazı saygı değer arkadaşlarımız yaptıkca devam et paylaşmaya dedi . konservatuvarda dün sonat formununda eser yazma hakkında bilgi edindim dün gece yazdım normalde en az 3 bölüm olur ama malum bir gecede ance 1 bölüm cıktı şimdiden keyifli dinlemeler :D

https://soundcloud.com/arkin-fescio-lu/arkin-fescioglu-piano-sonata-no-1-first-mov

Not : 

Geçen kompozisyon hakkında kaynak isteyen arkadaşımız olmuştu :D onuda kırmayalım armoni kitabını paylaşaym ilk armoniyi içselleştir sonra konturpuan ve orkestrasyona geçeriz :D

Türkçe satılan kaynaklar var nurhan cangal falan ama diyim kompozisyon konusunda uzak dur ondan eğer normal icracı olarak öğrenceksen olur ama besteci olarak sakın beseci olarak benimde hocamın üstadı zarif hocanın kitabı var onu öneririm ama bu konularda yabancı kaynaklar daha iyi ne yazıkki 

http://uploaded.net/file/ggnjv9we

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hocam ortalamanın çok üstünde güzel, peşini bırakma bu işin. takipçiniz :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

Hoca kullandığın vst'ler biraz sönük kalıyor sanırım sende farkındasındır.

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Cok saol hocam :) yok birakmam canim cikti kazanana kadar okulu gecelerimi verdim

kazanmak :) devamm:)

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

bilmemmi hocam ama ilk kagit kalemle yazarim ben en son pc ye geciririm ondan vst arastirmadim pek onuda cozucem en yakin zamanda dinlemeniz benim icin cok gurur verici gercekten hele yorumlamaniz daha daha iyi :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

Ellerine saglik begendim, likeladim site uzerinden de ^_^

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caagroup
    caagroup's avatar
    Erkek

çok güzel, ama ses çok sanal daha gerçekçi bir ses olmalıydı piano değilde midi player sesi gibi olmuş başarılar dilerim..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

farkındayım işte dediğim gibi herzaman ilk kağıt kalemle yazarım ezkiden paylaşmazdım projelerimi nette bu soundcloud olayını duydu yeni başaldım paylaşmaya bilgisayara sibelius 7 ile geçirip atıyorum vst aramaya fırsatım olmadı :D 

Toplam Hit: 865 Toplam Mesaj: 8