Pig Kodlayabilecek Olan Varmı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dewil_JaCKaL
    dewil_JaCKaL's avatar
    Erkek
    arkadaşlar 95 model vectramıza cip yaptıracaz.bende hazır kodlar var yanlız beynin içindeki pig e nasıl akracağımız konusunda en ufak bir bilgim yok. sadece tuningçilere gittiğimde 1000 ytl gibi fiyat verdi...bir el atsanız kardeşlerim benim...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2FaN
    2FaN's avatar
    Erkek

kodları devreyi ver bakalım :P

internettte bir sürü entegre programlamak için devre var ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    onun adı pig değil piç :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Focal
    Focal's avatar
    Erkek
    valla hocam cip konulari cok hassas oldugunu duydum..Tuningciye ver dicem ama 1000ytl cekiyor demissin sende haklısın... Ama cip isini herkes yapamio die biliom :S Hatta ßir tuningciye honda icin sormusdum adam saglam olmasini istiyorsan dedi cip'i japonyaya gondercen demisdi bana ben sadede duyduklarimi soylüyom..Ama tabi daha detaylı bilen vardır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek
    pic programlamak kolay ama çalışması zor o kadar pahalı bir şeyse ulu orta kodları dagıtılmazki.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

1. o pig piç vs deği PIC

2. o vectrana taktıracağın pic in seri numarasını (modeli fln atıyorum "16f84"gibi) söylersen daha detaylı bil verilebilir.

3. doğmamış çocuğa don biçilmez

4. chip tuning hassas bi işlemdir öyle herkes yapamaz.yapmasa da iyi olur ki yine de 1000 ytl fazla bi fiyat 500 750 arasına kapatılır.

5. vectra atmosferik motorlu +%10 dan fazlasını bekleme

6. eğer modifiyeye gömecek paran yoksa chiptuning in dahi masfından kaçmayı düşünebiliyosan hiç girme bu işlere. bi performans filtre bi egzoz kiti sana yeter.ama bundan sonra bi chiptunin iyi gider

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dewil_JaCKaL
    dewil_JaCKaL's avatar
    Erkek
    doğmamış çocuğa don biçmiyorum.zaten otomobil sektöründeyim.satış danışmanıyım kayseride.rene iyi bilir.modifiye tutkudur.performans her yolla artırılır.A kasa opel vectra GT özel bir araçtır.üzerinde 100.yıl şanzuman vardır. motor 156 bg dir.benim diyen saxo 106 bmw honda yanaşamaz...saygılar.....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

dewil_JaCKaL bunu yazdı:
    -----------------------------
    arkadaşlar 95 model vectramıza cip yaptıracaz.bende hazır kodlar var yanlız beynin içindeki pig e nasıl akracağımız konusunda en ufak bir bilgim yok. sadece tuningçilere gittiğimde 1000 ytl gibi fiyat verdi...bir el atsanız kardeşlerim benim...

dewil_JaCKaL bunu yazdı:
    doğmamış çocuğa don biçmiyorum.zaten otomobil sektöründeyim.satış danışmanıyım kayseride.rene iyi bilir.modifiye tutkudur.performans her yolla artırılır.A kasa opel vectra GT özel bir araçtır.üzerinde 100.yıl şanzuman vardır. motor 156 bg dir.benim diyen saxo 106 bmw honda yanaşamaz...saygılar.....

öncelikle ilk msj da görüldüğü gibi aracın donanım bilgileri verilmemiş olduğundan bu doğmamış çocuktur (benim gözümde)

156 hp zaten önden çeker bi araç için yeterlidir çok fazla abartılması tavsiye edilmez. ancak performans her yolla arttırılabilir doğrudur.

hala pic in seri nosu gibi bilgileri verirsen yardımcı olunabilineceği kanaatindeyim.(sonuçta 10 dk lık bi iş yükleme fln)

çip olayını yine de usta bir tuning ciye yaptırmanı tavsiye ederim (istanbul izmir ankara gibi şehirlerde daha ucuz OLABİLİR) 

diğerleri hakkında yorum yapmamayı tercih ederim gereksiz sürat ölümle eşdeğerdir sevgiler...

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
Toplam Hit: 1272 Toplam Mesaj: 8