folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Piknik Gaspçılarının Çete Lideri Eyüp Yıldız(Ayvaz)

Piknik Gaspçılarının Çete Lideri Eyüp Yıldız(Ayvaz)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek
    Bu adamın adını haberlerde duymuşsunuzdur kendisi gaspçılar kralıdır en son olarak piknin gaspçılarının çete lideri olarak yakalanmış ve halen cezaevinde bulunmaktadır...

Eyüp Yıldız (Ayvaz) ile ilgili haberler
    http://www.sabah.com.tr/2006/07/03/gun135.html
    http://www.haberler.com/haber_388793.asp
    http://www.hurriyet.com.tr/gundem/4687815_p.asp

http://www.sabah.com.tr/2006/07/03/im//2C83B4835EE8E3449751EA98b.jpg
    Kendisi bu resimde gördüğünüz şahsiyettir, resimde göründüğüne bakmayın gerçekte öyle resimde göründüğü gibi korkunç bir adam değil kendisi :) normalde tipina bakınca insanın gülesi gelen biridir :)

Şimdi bu adam kimdir ve sen bunu nerden tanıyosun diyeceksiniz, kendisini cezaevinden tanıyorum bizim koğuşta kalıyordu, cezaevine ilk girdiğimda yine gasp suçundan orda yatıyordu 1 ay sonra tahliye oldu ve 2 hafta sonra piknik yapanları gasp ederken yakalanıp tekrar bizim koğuşa geldi ben cezaevine girmeden öncede birkez tahliye olmuş ve yine gasp suçunda gelmiş, yani anlıyacağınız bu adam bayrampaşada 42. koğuşu kendisine sanki kiralamış gidip gasp yapıyor ve yakalandığında aynı koğuşa geliyor 3-4 ay sonra tahliye olup yine aynı işlere devam ediyor...

İstanbul ağır ceza mahkemesindeki bütün savcı ve hakimler bunu tanıyor hatta söylediğine göre mahkemeye çıktığı zaman savcı ve hakimler gülerek yinemi sen lan diye espiri yapıyorlarmış...

Ama nedense herzaman çıktığı ilk mahkemeden tahliye oluyor, nasılmı? adam yakalandığı zaman hiçbir suçlamayı kabul etmiyor tutuklanıyor mahkemeye çıktığı zaman yine aynı şekilde hiçbir suçlamayı kabul etmiyor ve dolayısıyla tahliye oluyor...

Suçlular cezaevinde, dışarda göründüğü gibi ürkütücü değillerdir, tam tersine sohbetlerine doyum olmayan, espiri yapan, cana yakın insanlardır. Koğuşlar 5-10 kişilik bölme bölmedir, Eyüp yıldız (ayvaz) bizim bölmedeydi bizim bölmede koğuş müessilinin bölmesidir, koğuşa 5 bin $ verip telefon getirende bizim bölmedeki abiydi bilgisayarcı olduğum için telefonun şarj, zula işleri bana aitti, telefon dışında hiçbir işe karışmıyodum, şimdi sabahları ayvaz erken uyanıyordu ve kahvaltıyı hazırlayacak başka kimse yoktu bende onu kahvaltı hazırlarken gördüğüm zaman;
    ben: kahvaltıyı senmi hazırlıyon
    ayvaz: he ben hazırlıyom beğenemedinmi
    ben: yaandık valla yaandık kahvaltıyı sen hazırlıyosan bugün hepimizi battaniyelerle kapıdan alırlar
    ayvaz: la olm ziktir git başımdan çok istiyosan gel sen hazırla
    ben: yaandık valla yaandık :))))
    ayvaz: hazırlamıyom lan kahvaltı mahfaltı aç kalın hepiniz
    ben: :))))))))

Şimdi niye bu adamlar ilgili yazı yazdın diyecek olursanız, Eyüp Yıldız (Ayvaz) türkiyenin en büyük gaspçısıdır, gaspçılar kralıdır onunla ilgili yazı yazılmayacakta kiminle ilgili yazı yazılacak...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thonguch371
    thonguch371's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    benle ilgili yazılcak benle benle :D

Karizmatik metin editörünü kullanmak istemiyorum, ben zaten yeterince karizmatiğim ;))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    habib_mx_tr
    habib_mx_tr's avatar
    Erkek
    Allah aranızı bozmasın :D

!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek
    ayvazın abisi olan erkan abiyle cok güzel sohbetimiz, beraber oturup içmişlimiz war :)))

O(ayvaz) karayollarının cocu nede olsa = )

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    şerefsiz bi herif oldugu tipinden belli Allahın ayısı a.k ne olcak aç kalınca piknik yapanın onun bunun malına saldıran bir köpekk
Toplam Hit: 3761 Toplam Mesaj: 5