folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Piramid Koordinatı Ve Işık Hızının Aynı Olması

Piramid Koordinatı Ve Işık Hızının Aynı Olması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Ortaya çıkan bilgiler, internette büyük bir tartışma başlattı. Bazıları ışığın hızının 299,792,458 m/s. olduğunu ve piramidin 29.9792458, 31.134658 koordinatlarında bulunmasının tesadüf olamayacağını söyledi. “Piramit uzaylılarla iletişim kuran bir merkezdi, ışık hızıyla onlara mesaj gönderiyordu” diyenler dahi oldu.

baktım internetten harbiden de aynı. Quara da başlık açılmış. 8 metre sapma varmış piramidin konumundan. Anlamadığım şey bizim konumlandırma sistemimiz ne zamandan beri var da bunlar bunu biliyor da oraya yapmış. Bi aklım ermedi size danışayım dedim. Ne ayak bu bilgi ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    Böyle çok şey bulursun internette. Eskiden kahvehanelerde otururdu böyle amcalar ve çok ilginç hikayeler anlatırlardı. Ben de inanırdım.

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    emrah20 bunu yazdı
    Böyle çok şey bulursun internette. Eskiden kahvehanelerde otururdu böyle amcalar ve çok ilginç hikayeler anlatırlardı. Ben de inanırdım.

ya iyi de git ışık hızı yaz. çıkan sayıya bak. 

git gize piramidinin koordinaatlarına bak, aynı. Ne ayak anlayamadım kahve muhabbeti dışında bilimsel veri var kardeşim. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Bakmadim ama koordinatlardan birini Pi sayisi yapsam digerini de dunya uzerinde gezdirsem elbet ilginc bir yer cikar, he de gec hocam.

Or: 31.415926 xx.xxxxxx

telekom tarafından 25/Oca/18 11:15 tarihinde düzenlenmiştir

vatandaşa kafam girsin!..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı

Bakmadim ama koordinatlardan birini Pi sayisi yapsam digerini de dunya uzerinde gezdirsem elbet ilginc bir yer cikar, he de gec hocam.

Or: 31.415926 xx.xxxxxx

Köyün birine çıkar filan hocam. Tam piramide çıkınca nası bişi bu ya dedim. Adamlar hesaplamış filan diyorlar. İyi de mevcut koordinat sistemi kaç yıllık ki ? Kesin bir ibnelik var bu işte. Koordinat sistemini yaparlarken ışık hızını biliyormuyduk acaba  ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek

Kaç Piramit var ? Ve neredeler ? Hepside aynı noktada değillerdir diye düşünüyorum. Mesela en bilineni Keops Piramidi. (Koordinatlar Keops için geçerli)

http://vepida.com/misir-piramitleri-ve-ozellikleri/detail/?ID=TTHAP

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plA
    plA's avatar
    Erkek

evet enteresan da, ışık hızının m/s cinsinden değerini koordinat olarak belirleyip uzaylılarla iletişime geçmek kısmı.. ne alaka ?

Toplam Hit: 1200 Toplam Mesaj: 7
piramid