folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Pişmanlıklar...

Pişmanlıklar...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrtctn_
    mrtctn_'s avatar
    Erkek

Alıntıdır:

Çıldırmasına ramak kalmış bir şehirde, ve çıldırmaya meyli hayli yüksek bir benliğin içinde, aldığım nefesten bunalarak yaşıyorum hayatı. Çok daha farklı olacağı hayal edilmiş bir geleceğin içinde hüküm sürmekteyim. Uzun bir yol bırakmadım aslında arkamda. Yaşanmışlıklarla ölçülüyorsa eğer tecrübeler, öyle çok tecrübelenmiş bir insan da değilim. Yine de biliyorum ki bugün elimde olan her pişmanlık, ektiğim cesaretsizliklerden topladıklarımdır. Korkumun kanatları arasına kendimi sakladığım her anın bedeli, hep gözyaşlarımdır. Gün gelip sorduğunda insan kendine "o eski ben nerede" diye, alacağı cevap hep aynıdır. Çünkü hiçbir benlik aynı kalmaz zaman içinde, ama en büyük hatalar hep en çabuk unutulanlardır.
    ....

Her insanın hayatında pişmanlık duyduğu birşeyler vardır mutlaka.Umarım keşke diyerek başladıgınız cümlelerinizi neyse ki diyip noktalamışsınızdır..Sizin pişmanlıklarınız neler__?

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkûmdurlar." M. Kemal ATATÜRK
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

off ulann of..  3 sene önce babamın aklına hadi baba kafe açalım hadi baba kafe açalım diye aklına bu fikri sokan bir murid olarak çokkkkkk pişmanım...

AÇMAZ OLAYDIMM.. SÖYLEMEZ OLAYDIM.. dilime eşşek arılar soksaydıda bu fikir çıkmasaydı..

sosyal hayat denen bişi yok..

Yetim düşler bekçisi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imgesel
    imgesel's avatar
    Erkek
    platonik aşklarımı vaktinde soylemediğime pişmanım

yenenek olmadan resim <br> ÇİZİLEMEZ <br> çalışma olmadan yetenek <br> FAYDA ETMEZ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cobweb80
    cobweb80's avatar
    Erkek
    zamanında dersleri salladığım için pişmanım:)

Ne İmzası, Sözüm Kefildir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dunyahali
    dunyahali's avatar
    Erkek
    hacı metin güsel ama ben buraya şimdi pişmanlıklarımı yassam üüü üf yerkalmaz :P

DiBe VuRmAyA bİrAz DaHa Az KaLdI..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek
    okula başladığıma pişmanım bitmiyor a.q dumun icadı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    hayatımı bok ettiğim için çok pişmanım. adam gibi okulumu okuyup bitirseydim bukadar sıkıntı cekmezdim belkide. O'nu bukadar çok sevdiğim için çok pişmanım. keşke sevmeseydim diyorumda, keşkelerle hayat devam etmiyor malesef.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

duyduğum pişmanlıklardan pişmanım anasını satayım

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
Toplam Hit: 1182 Toplam Mesaj: 8