Piyano Eğitim Seti İstek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Arkadaşlar malum 2 aydır işsizim, daha doğrusu evdeyim işimi yapıp boş vakitlerde yürüyüş pompa ps4 falan takılıyorum. Neyse mevzuya gelelim: Yıllardır piyano çalmayı öğrenmek istiyorum, içimde bir ferdi özbeğen, bir fazıl say, bir diana krall, bir modzart, bir cengiz kurtoğlu var. Aşağıda görmüş olduğunuz piyanoya göz diktim yüzde 33 indirimi varmış her neyse:

Hepsiburada.com/casio-ap-260-celviano-dijital-piyano-tabure-ve-kulaklik-hediye-p-MUSICCASIOAP260-BN

Bunu alıp duvara yaslayıp günde 1 2 saat çalmayı düşünüyorum, sistemli bir çalışmayla 8 10 ay içinde daha dün annemizin yollarında koşarkenden four sexion a geçebileceğimi düşünüyorum. Ne bileyim düğünlerde çalarım, eve getirdiğim hatunlara çalarım, eşime dostuma çalarım, olmadı götüme sokarım.

Mevzu şu ki benim işim akşam 6 ya kadar sürüyor, hayvanlar gibi odaklanıp yemek hariç pc başından kalkmadan işime devam ediyorum. 6 8 arası spor yapıyorum 9 11 arası boş kalıyor işte o 2 saatte ben bu işi halledeyim diyorum. duvara bir lcd sabitlesem bir eğitim setiyle bilele öğretir gibi anlatan bir eğitim setiyle öğrenebileceğimi düşünüyorum, işte o seti arıyorum, dvd olur, cd olur, mpeg olur avi olur boyut hacim çap önemli değil. Link atın yeter.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

casio alma.abi oyuncak gibi kaliyoelar ben de bakyrm da.model.begenemedim.yamahanin alabilirsin 900 e filan masasini ayri alir ya da yaptirirsin bir de roland markasina bak 

mutlaka da git dene almadan ben casionun buyuk bir orgunu alacaktim denedim tuslari sevmedim vazgrctim.inceleme videolari yorumlar cok basariliysi ama.isinamadim 

mutlaka dene

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

casio alma.abi oyuncak gibi kaliyoelar ben de bakyrm da.model.begenemedim.yamahanin alabilirsin 900 e filan masasini ayri alir ya da yaptirirsin bir de roland markasina bak 

mutlaka da git dene almadan ben casionun buyuk bir orgunu alacaktim denedim tuslari sevmedim vazgrctim.inceleme videolari yorumlar cok basariliysi ama.isinamadim 

mutlaka dene

yüzde 33 indirim gözüme battı :) zaten almadan gidip bakacağım, beğenirsem hb den alırım, dışarıda 3200 civarında bu alet.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Bunu alıp duvara yaslayıp günde 1 2 saat çalmayı düşünüyorum, sistemli bir çalışmayla 8 10 ay içinde daha dün annemizin yollarında koşarkenden four sexion a geçebileceğimi düşünüyorum. Ne bileyim düğünlerde çalarım, eve getirdiğim hatunlara çalarım, eşime dostuma çalarım, olmadı götüme sokarım.

:D:D:D

-