folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Platinum%65 HF Ve FS Hesabı Satılık Uploaderlara Veya Yeni Başlayacaklara

Platinum%65 HF Ve FS Hesabı Satılık Uploaderlara Veya Yeni Başlayacaklara

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Hotfile:
    12 Gb dosya yüklü 9 gb ı Adult banlanmaya karşı rarlanıp yüklenmiştir ve sayısız platformda paylaşımları yapılmıştır.Linkler çeşitli link motorlarında ve ddl lerde kayıtlıdır bu yüzden hiçbir şey yapmasanız dahi günlük ortalam 0.60 cent geliri var bu en az 4-5 ay bu şekilde devam eder.sadece üzerindeki dosyalar ile günde 5 doları gördüğümde oldu.An itibarı ile platinum %65 ve içerisinde 6.22$ var.

Fileserve
    158.2 Gb yüklü dosya var ( adult-film-müzik-eğitimsetleri ve programlardan oluşan ) Yine sayısız platformda paylaşılmış durumdaki dosyalardır bunlar özellikle 400 civarı adult hd video var çeşitli şekillerde değerlendirilebilir bir arşiv. Şu haliyle hiçbirşey yapmasanızda günde ortalama 0.8 cent ile 1$ arası bir getirisi var. An itibarı ile içerisinde 12.83 $ bulunmakta.

Bir süre netten ayrı kalmak zorunda olduğum için başka bir proje içinde kaynak gerektiğinden satıyorum asla satmak istemediğim hesaplar aslında. Bütün linklerin capsleri ve konuları birlikte verilecektir.Tekliflerinizi bekliyorum.  

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

hesapları ufak kasma ıle verdıgımız parayı rahatlıkla cıkarır senın arsıvde saglamdır emınım üstadım :)

Ekonomik krizdeyım su anda yoksa teklıf verırdım :D

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Evet dostum rahatlıkla çıkarır zaten 2 hesaba hiçbir şey yapılmasa ayda 45-60 $ arası getiriyor ancak başka bir proje için kaynağa ihtiyacım var bu yüzden satıyorum gerçi tatmin edici rakamı yakalayamazsam kalsın getirmeye devam etsin:)

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KeRiM_0_5
    KeRiM_0_5's avatar
    Erkek
    hocam senin istediğin ne onu söylersen ona göre aşağı yukarı teklif verilir

Bilgi tamamen özgür olmalıdır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amare
    amare's avatar
    Erkek

kardeş sen ne istediğini söyle bi orta yol bulunur elbette

Toplam Hit: 1651 Toplam Mesaj: 5