Playstation 4 Oyun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    house
    house's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba

PS içimn oyun almayı düşünüyordum store dan fakat bir arkadaş şunu söyledi bana, kullanıcı storedan oyun almış fakat sıkıldığı için ve ya başka sebellerden dolayı aldığı oyunu düşük fiyatlara satıyormuş.

Bu nasıl işliyor bilen varmıdır ? Aramalara baktım fakat buna benzer bişi bulamadım, bi yazayım dedim.

Şimdiden teşekkürler.

Every thing"s place and her time reach
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Crack hesap kullan bf4 mü oynucan o hesapla giriş yap indir neti kapa oyna geç

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    house bunu yazdı

Arkadaşlar merhaba

PS içimn oyun almayı düşünüyordum store dan fakat bir arkadaş şunu söyledi bana, kullanıcı storedan oyun almış fakat sıkıldığı için ve ya başka sebellerden dolayı aldığı oyunu düşük fiyatlara satıyormuş.

Bu nasıl işliyor bilen varmıdır ? Aramalara baktım fakat buna benzer bişi bulamadım, bi yazayım dedim.

Şimdiden teşekkürler.

Bknz. PSN Kardeşliği

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı

Bf4 bf1 offline oynanacak oyunlar mı ??

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

hocam ps3 teki gibi bilgisayara indirip oyunlar kurulamıyor mu ps4 'e ?

Bende almayı düşünüyordum bi ara ama oyunlar oldukça pahalı

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı

Böyle yaparsan ve psn hesabının asıl sahibi durumu anlayıp bildirirse o hesapla giriş yapılmış tüm diğer ps4 ler banlanır. Bakın hesap değil ps4 banlanır diyorum.

Sonra o cihazla daha sittin sene online oyun oynayamazsın, psn ye giriş yapamazsın.

Ha kesin banlanırmısın dersen garantisi yok. Sabah akşam cracked account kullanıp banlanmayan da var ama dediğim gibi banlanırsan tümden banlanır konsolun daha o cihaz ile ne yaparsan yap psn ye giremezsin. Kısaca cihaz offline kalır anca aldığın kutulu oyunları offline, update yapamadan oynarsın.

Ben cracked account kullanacak olsam jailbreak yapılmış ps3 te kullanırdım. Ps4 fiyatı ile bu riski alabileceğim bir cihaz değil :D

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    house
    house's avatar
    Erkek

En iyisi 2.el orijinal cd almak sanırım 😃

Every thing"s place and her time reach
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    house bunu yazdı

playstation un oyun derdi bitmez  hocam yok aylık üyelik parası vs gereksiz en iyi konsol pcdir.  güzel bir sistem topla ve steam a geç. Ödediğin paraya deysin 4k 60 fps candır :) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    house bunu yazdı

En iyisi benim dediğim gibi, 60 70 liraya bütün yeni çıkan oyunları oynadım bitirdim 10 lira daha ucuza sattım dh den 10 15 liraya yeni oyunları bu sayede oynadım. Banlanma vs gibi bir ihtimalin yok çünki güvenli kişilerden alıyosun oyunları, referansları olan kişilerden alıyosun.

ArduouS tarafından 27/Oca/17 07:27 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 897 Toplam Mesaj: 9
ps4 playstation 4