folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Playstation‘Un Bu Versiyonu Kırılabilir Mi ?

Playstation‘Un Bu Versiyonu Kırılabilir Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Müridler şimdi bir sitede satılık 2. el bi playstation 3 var. 

Versiyonlarına göre bazıları kırılabiliyor bazıları kırılamıyor. 

Adama mesaj attığımda versiyon kodu : CECHG03 bu araştırırsın internetten kırılıp kırılmadığını bilmiyorum dedi.

40 gb harddiskli ps3 eski versiyon kargo ücreti ile birlikte 430 TL'ye satıyor.

Eğer kırılabilirse almayı düşünüyorum oyun vs. derdi olmadan internette yığınla oyun var çünkü.

150 TL'ye de 500 gb harddisk alırım diye düşünüyorum.

2 adet orjinal kol(Biri dualsock, diğeri normal)

Kasası adaptörü vs. hepsi tam.

Sizce böyle bir cihaza 430 tl çokmu ?

PS4 olsun vs. gibi bir takıntım yok, malum heveslenip oynayacağım maksimum 1 - 2 ay çünkü.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

hacı yazıcıoğlunun hemen arka tarafında konsol satan bi yer var, bu fiyata yada üzerine az bişey koyarak ordan hazır kırılmış olanını alabilirsin sanırım.

adını hatırlamıyorum, yazıcıoğlunun olduğu sokakta ilk sağa girince sol köşedeki dükkandı heralde

edit: burasıydı sanırım, tam karşısındaki tükkanda olabilir

http://harita.yandex.com.tr/?ll=29.025259%2C40.992005&spn=0.003240%2C0.001167&z=18&l=map%2Cstv&ol=stv&oll=29.02547176%2C40.99198451&ost=dir%3A175.55446627713968%2C9.235170454545445~spn%3A82.64597568784187%2C79.99999999999997

nurulmac11 tarafından 01/Eki/14 14:58 tarihinde düzenlenmiştir

black implies white, self implies other, life implies death.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Eski kasayı ben 300 liraya almıştım 2 adet kol ve full kutu içeriği ile beraber sapasağlam cihaz idi. Bu kasalar fat kasa diye geçer, biraz daha araştırın derim. Yok eğer fiyat benim için sorun değil derseniz de alın gitsin.

Edit : Benim aldığım cihaz kırılmış idi, multiman ile sorunsuz oyun yükleme vs yapılıyordu. Donanimhaber forumlarında da bakın derim, orada da kozmetik açısından iyi  cihazlar bulabilirsiniz.

KotomineKirei tarafından 01/Eki/14 15:18 tarihinde düzenlenmiştir

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Kadıköyde daha uygun olarak kırılmış temiz bir cihaz bulma imkanım varmıdır acaba ?

Sonuçta bu alacağım cihaz internet üzerinden satın alma olacak ve kırılma olayı olmazsa pek bir işime yaramayacak.

Her oyune 50-100 tl verecek durumum yok çünkü.

Birde 32 gb'ı yeni harddisk almak istesem normal notebook harddiskleri uyuyormu bu cihazlara, yada normale göre çok daha hızlı olan harddiskler var onlar daha pahalı oluyor zaten, ondan mı almam gerekiyor ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Kadıköyde daha uygun olarak kırılmış temiz bir cihaz bulma imkanım varmıdır acaba ?

Sonuçta bu alacağım cihaz internet üzerinden satın alma olacak ve kırılma olayı olmazsa pek bir işime yaramayacak.

Her oyune 50-100 tl verecek durumum yok çünkü.

Birde 32 gb'ı yeni harddisk almak istesem normal notebook harddiskleri uyuyormu bu cihazlara, yada normale göre çok daha hızlı olan harddiskler var onlar daha pahalı oluyor zaten, ondan mı almam gerekiyor ?

uygun fiyata almak ihtimalin var.lakin senin fiyat çok uygun gelmedi bana

kırılıp kırılmaması olayını şey yapabilirsin, ps kıran bi yeri ara versiyon kodu bu kırabilirmisiniz diye sor

black implies white, self implies other, life implies death.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

uygun fiyata almak ihtimalin var.lakin senin fiyat çok uygun gelmedi bana

kırılıp kırılmaması olayını şey yapabilirsin, ps kıran bi yeri ara versiyon kodu bu kırabilirmisiniz diye sor

Eyvallah hocam çok teşekkürler yardımların için, olmadı yazıcıoğluna da bir gidip sorayım kırılmışların fiyatını.

Toplam Hit: 1510 Toplam Mesaj: 6