Podride.Güzel Bir İcat

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Adam 4 tekerlekli araba gibi bisiklet yapmış.Gayet hızlıda gidiyor.Türkiyede bilmemde avrupada bunu 200 $ dan satsa kapış kapış gider.

s

https://www.youtube.com/watch?v=5cSdXKVacPY

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Bizim burada satılsa 15000 TL + KDV + ÖTV + Devlet Özel Geçirme + Gümrük Vergisi + İthalatçı Payı + Komisyoncu Payı + Ana Merkez Payı + Galeri  Payı = ? orasını da siz yazın :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

hocam bunlardan goruyorum isvicre'de.. iki cesit gordum, birisi ayni bu tarz tek kisilik, digeri de cift kisilik (suren adam kucuk taksi gorevi goruyor)

denk geldiginde resim cekerim

unbalanced tarafından 08/May/16 16:29 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

bundan 18 yıl önce almanyada vardı bunun benzerinden.

hemde arka dingilleri elektrikliydi.

pedalı ne kadar hızlı çevirirsen okadar hızlı elektrık motorları yardım ediyordu.

hız sabitleme   elektrik motoru freni    pedal atarak şarj etme güneş paneli ile otomatik şarj özellikleri vardı.

sadece zorlanmaya karşı ve ışıklar için kuru aküsü olduğundan hem sağlıklı hem çevre dostu hemde pratikti.

ayı şekilde üstü kapana bilen elektrikli engelli sandalyeside vardı. çadırı kapanıyordu üstüne. ellerinle hangi hızda itersen elektrik motoru yardım ediyordu. 

güzel aletler.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Akülü araba la bu :P

Toplam Hit: 1043 Toplam Mesaj: 5
bisiklet