Pokémon Detective Pikachu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.filmmodu.com/pokemon-detective-pikachu-altyazili-izle

Türkçe dublajı sinema çekiminden alındığı için yankılı sestir. Altyazı çevirisi ise yapılıyormuş. Bu arada siteyi tavsiye ederim 1080p kalitesinde hizmet sunuyorlar.

mkyb tarafından 09/Haz/19 20:27 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Bu filmi izlemeyeceğim fakat site gerçekten iyimiş. 10-15 tane filme baktım hepsinde de 1080p vardı.

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı

Bu filmi izlemeyeceğim fakat site gerçekten iyimiş. 10-15 tane filme baktım hepsinde de 1080p vardı.

film fena değil haberin olsun

Anarsistherif...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

John Wick 3'ü bekliyorum bende. Korsana düşsede izlesem.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 1279 Toplam Mesaj: 5
pikachu