folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Polisin Gbt Sorgulaması Hk.

Polisin Gbt Sorgulaması Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

Selam müritler

polis gbt hakkında birşey sormak istiyorum. diyelim ki tehdit ve hakaret suçunu işledik polis de ifade verirken tehdit ve hakaret diye kaydediyor sanırım bu suçu, size sormak istediğim konu şu ben bu tehdit ve hakaret suçunu işlememiş olsam beraat etsem dahi mahkeme kararında bu suçlar polis ifademi aldığında gbt ye kaydolur mu? Birde bunu beraat etsek mahkemeden gbt den sildirme gibi hakkımız var mı ? Teşekkürler. 

Mod not. Ilac tavsiyesi tarzi konular yasaktir konuyu ikinci konuyla ilgili olacak sekilde duzenliyorum. 

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Mahkeme tarafından verilen cezalar, yakalama kararı vs GBT de gorünür. Kolluk kuvvetinde veya savcılıkta ifade vermen veya bir davanın tarafı olman durumunda GBT de gorünmez. 

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı

Mahkeme tarafından verilen cezalar, yakalama kararı vs GBT de gorünür. Kolluk kuvvetinde veya savcılıkta ifade vermen veya bir davanın tarafı olman durumunda GBT de gorünmez. 

kısmen yanlış kolluk kuvvetlerinde ifade verip çıkman görünmez ama DAVALARIN GBT Lerde çıkıyor hemen aranman varmı diye bakıyorlar aranman yoksa salıyorlar

çünkü 8 kişi maçtan gelirken çevirdi bizi herkesi kontrol ederken bende durakaldılar ekranı gördüm hangi makemede davam olduğu yazıyordu (XX.Asliye hukuk vs ) olarak yazıyordu aranmam yoktu tamam geç dediler.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Beraat ettikten sonra GBT'de çıksa ne olur..

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Beraat ettikten sonra GBT'de çıksa ne olur..

Memurlukta sıkıntı çıkabilir, güvenlik soruşturmasında 

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
Toplam Hit: 1585 Toplam Mesaj: -3
gbt