folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Polosmart PSG04 Gamepad Kablosuz Baglanti

Polosmart PSG04 Gamepad Kablosuz Baglanti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

Bugun BİM'de satilan polosmart psg04 (PS3) gamepad'den aldim.

bu cihazi pc'ye kablosuz baglamak icin ugrasiyorum.

https://vigem.org/projects/BthPS3/Installation-Guide-Shibari-Edition/ 

su sitedeki yonergeleri takip ettim ve cihaz kablolu olarak pc tarafindan taniniyor. 

BthPS3.Bluetooth.Drivers.v1.2.4 

FireShock

ViGEmBus.v1.16.116

hepsini kurdum Shibari'nin guncel versiyonun calistirdim ve cihaz kablolu olarak 

[17:50:50 INF] Device is DualShock3 with address ds3_mac_adresi currently paired to laptop_mac_adresi
    [17:50:50 INF] Device DualShock3 (ds3_mac_adresi) got attached via USB
    [17:50:50 INF] Device DualShock3 (ds3_mac_adresi) already paired to this radio laptop_mac_adresi.
    [17:50:50 INF] Connecting ViGEm target Nefarius.ViGEm.Client.Targets.Xbox360Controller
    [17:50:50 INF] ViGEm target Nefarius.ViGEm.Client.Targets.Xbox360Controller connected successfully

seklinde gozukuyor. yonergelerde ve youtube videolarinda cihaz baglandiktan sonra kabloyu cikartin diyor ve cikarttiklarinda bluetoothla baglaniyor.

ben yaptigimda ise cihazin baglantisi komple kesiliyor.

Bir cok youtube videosunda 3-4 kez kabloyu sokup takin baglanir diyor ve belki 10 kere soktum ama olmadi.

laptop bluetooth qualcomm atheros qca9377 (yazilim surumu lmp 9.602/hci 9.0)

simdi hata alan kisi bu usb ile dahi baglananmis. benim yasadigim problemi yasayan olmamis.

windows 10 en gucel surum ve laptop yeni kuruldu.

bu cihazi ya da benzeri cihazi alip baglayan deneyen kablosuz olarak calistirabilen var mi? 

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

abü bende de benzer oluyor şuradan kablodan kablosuza geçiş yaparken her seferinde device 'ı kaldıman gerekiyor. 

Çok sıkılıyom
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

kablolu baglandiginda bu sekilde oluyor ve cihazlar kisminda ps3 controller ve hid uyumlu oyun denetleyicisi var. senin dedigin gibi ikisinide tek tek sirayla ya da ikisini birden kaldirarak denedim olmadi. kabloyu soktugum anda gidiyor.

ben windows store da bulunan gamepad testerdan su haldeyken cihazi denetledigimde cihazin tum tuslari sorunsuz calisiyor.

kablosunu soktugum anda ise 

[19:14:24 INF] Device DualShock3 (A0:5A:5C:6B:21:4E) disconnected
    [19:14:24 INF] Device DualShock3 (A0:5A:5C:6B:21:4E) got removed via USB

seklinde uyari veriyor.

elimde oyunda yok bir oyunda kablolu sekilde neyemedim. su an it takes two oyununu indiriyorum.

zaten su olayi sirf it takes two'yu iki kisi raharlikla kablosuz sekilde oynayabilmek icindi.

blackhammer tarafından 24/Eyl/21 19:17 tarihinde düzenlenmiştir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Konu ile alakasız ama önerir misiniz?

Ben de alıp almamada kararsız kaldım da. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı

Kablolu olarak shibari emulatoru ile sorunsuz bir sekilde calistirdim.

Kablolu halinde hic bir problem yasamadim.

Bir suru turkce ve ingilizce kablosuz baglanti videosu var. Benim disimda bu tur bir prpblem yasayanini gormedim.

Yabanci forumlarda vigembus in forumunda bir kac kisi benzer problem yasamis kayit defterine bir satir ekleme yaaprak duzeltmisler onu da denedim olmadi.

Ben bu problemi yasad diye siz de yasarsiniz diye bir olay yok fiyatina gore cok iyi cihaz, 50 TL ye aldigim kablolu dandik kol ile bunu kiyasladigimda aralarinda ucuk kalite farki var.

70 TL icin deger diyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    blackhammer bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

Bir suru turkce ve ingilizce kablosuz baglanti videosu var. Benim disimda bu tur bir prpblem yasayanini gormedim.

Yabanci forumlarda vigembus in forumunda bir kac kisi benzer problem yasamis kayit defterine bir satir ekleme yaaprak duzeltmisler onu da denedim olmadi.

Ben bu problemi yasad diye siz de yasarsiniz diye bir olay yok fiyatina gore cok iyi cihaz, 50 TL ye aldigim kablolu dandik kol ile bunu kiyasladigimda aralarinda ucuk kalite farki var.

Özendırıyorsun benı jsjsjs alayım ben de barı , goddemnt -70

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

it takes two coop oynamak icin aldim 2 tane, tv ye baglanip koltuga uzanarak rahat edebileyim diye aldim.

PS4 kolu ile pc ye baglanip (ds4windows) oynamak istediginde r2 ve l2 tuslarindan birine bastigin zaman R1 yada l1 e bastiginda islemiyor. oyunda da boyle bir fonksiyon var.

PS4 e oyunu almadim PC ye kurar oyle oynarim dedim. Simdi iki kol istedigim amaca hizmet etmiyor kafayi yedim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Abi kablo takılıyken olmaz zaten, kablo çıktıktan sonra o cihazlar kaldırılacak ki yeniden tanıtılabilsin üstteki yeni cihaz ekle zıkkımıından çokk illet bişey ya amk 

Çok sıkılıyom
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    blackhammer bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

Evde kablolu Logitech var, arkadaş vs geliyor bazen, pes atmak için güzel oluyor. Hala pes 2013 oynuyorum evet :) 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

Abi kablo takılıyken olmaz zaten, kablo çıktıktan sonra o cihazlar kaldırılacak ki yeniden tanıtılabilsin üstteki yeni cihaz ekle zıkkımıından çokk illet bişey ya amk 

kablo takili degilken cihazlar zaten gozukmuyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

kolun hissiyatı nasıl abi ? şu hafif içi boş eski çakma kollar vardı onun gibi mi ?

birde bağlantı işlerini çözebildin mi arada oynamalık diye almayı düşünüyorum bende.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 874 Toplam Mesaj: 11
pc kablosuz gamepad polosmart psg04