folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Polyester Magnet Kalıbı Nasıl Çıkartılır?

Polyester Magnet Kalıbı Nasıl Çıkartılır?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meander
    meander's avatar
    Erkek

s.a

arkadaşlar sahil kenarlarında milyoncularda bijuteri tükkanlarında satılan polyester magnetlerin kalıbını nasıl çıkartabillirim ?hangi malzameler gereklidir bunlarla ilgili dökümanları paylaşırmısınız şimdiden teşekkürler

imza meander
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

arkadaşlar hortlattım evet 

Konu şu şekilde 

http://www.hepsiburada.com/goadana-magnet-kabartma-taskopru-pm-dkgoadanamk002

Bu tarzda ürünler için kalıp tasarlamak istiyorum hangi program bu uygundur solidde bu tarz da iş yapmadım daha önce bide aldıgım bir resmi 3 boyutlu gıbı aktarabılecegım bir program var mıdır . 

yapan varsa yönlerdirme yapacak olan varsa şimdiden teşekkürler 

piyasada olmayan tasarımlar için yapmak ıstıyorum yoksa bu urunleri alıp slikondan kalıp çıkartabilirim 

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    csr288 bunu yazdı

arkadaşlar hortlattım evet 

Konu şu şekilde 

http://www.hepsiburada.com/goadana-magnet-kabartma-taskopru-pm-dkgoadanamk002

Bu tarzda ürünler için kalıp tasarlamak istiyorum hangi program bu uygundur solidde bu tarz da iş yapmadım daha önce bide aldıgım bir resmi 3 boyutlu gıbı aktarabılecegım bir program var mıdır . 

yapan varsa yönlerdirme yapacak olan varsa şimdiden teşekkürler 

piyasada olmayan tasarımlar için yapmak ıstıyorum yoksa bu urunleri alıp slikondan kalıp çıkartabilirim 

Yeni konu ac (: bunu sadece aktif konulara tiklayanlar gorecek, anasayfadan takip edenler 2012 konusunu gormuyorlar.

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 1263 Toplam Mesaj: 3