Port Bagaj İşi Yapan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Selam arkadaşlar,

Reno Clio 4 aracıma bagaj küçüklüğü sebebi ile port bagaj yaptırmak istiyorum. Haftaya tatile çıkıcam Kamp atıcac o yüzden bu hafta halletmek istiyorum.

Bu işi yapan var mıdır? Internetde baktım 600TL ye var ürünler ama ne kadar sağlıklı bilemedim. Gerçi başka alternatifinide bulamadım ama. Alan taktıran var mıdır? Ne yapmak gerek neye dikkat etmeli?

Örnek site&ürün:

https://www.aksoytuning.com/clio-3-ve-4-port-bagaj-arac-ustu-kapali-bagaj-urun10599.html

Not: İstanbul içi yapan var ise mekanına gelip yaptırabilirim.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

takipte kalayım ben ssangyong kyron için bakmıştım bulamamıştım.

şimdi symbol var buna da lazım oluyor arada. bakalım varsa bizde faydalanalım.

Önceki Konum: :)
    https://www.tahribat.com/forum/arac-ustu-portbagaj-satan-var-mi--231027

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hocam arabanın stabilitesini bozuyor diyorlar ama bilemiyorum, bilen uzman arkadaşlar vardır bu konuda..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

hocam arabanın stabilitesini bozuyor diyorlar ama bilemiyorum, bilen uzman arkadaşlar vardır bu konuda..

Bende okudum ama emin olamadım. Yüksek hızlarda mutlaka bir etkisi olacaktır ama 120-130 sınırını ömründe geçmeyen, geçince korkudan elleri titreyen adamım. Ayrıca 50 kiloluk olanlar ufak ne kadar bozar bilemedim. Dün aynı benim aracıma takmış olan birini gördüm çok hoşuma gitti ve kullanışlı geldi. 

Bakalım inşallah birileri vardır yardımcı olacak.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Hocam belirli bir hızdan sonra arabanın sürüş dinamiklerini bozuyor. Aşırı bir ses yapıyor. Tecrübeye sabit. Clio 3 den biliyorum 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Bagajla araç tavanı arasından geçen rüzgar acayip ses yapıyor sürüş deneyimini etkiliyor vs vs.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Açıklamalar için teşekkürler. İnternetde biraz araştırdım orjinalde değil sıkıntı falan içime sinmedi. Almaktan vazgeçtim teşekkürler.

Toplam Hit: 922 Toplam Mesaj: 7
port bagaj